Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

manetka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • manetka

    Zamieszczone przez madmax991
    1. Czy kurtyny powietrzne sa na całej długości samochodu, czy tylko przednie ?
    W motoryzacji NIE ISTNIEJE cos takiego jak "przednie kurtyny" !!
    Kurtyna powietrzna W KAZDYM jednym samochodzie rozwija sie na całej jego długośc od słupka A do słupka C. Dlatego jest liczona jako 1 szt. poduszki powietrznej.

  • #2
    manetka

    Witam,
    Nie włączają mi się długie światła w pozycji "na stałe"; włączają się za to w pozycji "chwilowej" . podejrzewam uszkodzenie manetki. Mam więc pytanie (skoda 2001 AHF) - jaką kupić manetkę tj. zespoloną z dwiema manetkami czy też z jedną. Stawiam na tą drugą opcję. I jeszcze jedno pytanie przy okazji - czy ktoś miał taki problem że światło wewnętrzne nie włącza się po uchyleniu tylko jednych konkretnych drzwi ? Pozostałe są ok - otwieram i światło zapala się. Dzięki z góry za odpowiedź.

    Komentarz


    • #3
      swiatełko w kabinie nie włacza sie jezeli masz uszkodzony mikrostyk w zamku drzwi , przetarte przewody w gumowej osłonce miedzy drzwiami a słupkiem lub zasniedziałe styki w kostce szukaj w tych miejscach mikrostyk zostaw na koniec bo trzeba rozebrac zamek a przy okazji całe drzwi
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        jeśli chodzi o światło w środku - wszystko jasne tylko drzwi nie chce mi się rozbierać
        dzięki za fajne info.

        [ Dodano: Wto 07 Paź, 08 09:32 ]
        Ponawiam pytanie - kupić manetkę taką z dwiema dźwigniami czy z jedną ?

        Komentarz


        • #5
          jak chcesz to mam manetkę kierunków na zbyciu, pozostała mi po wymianie na tempomat, mało używana
          TDI ASV 140KM 300Nm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X