Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

włamanie do samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • włamanie do samochodu

    juz zrobilem jak poskladam to dam znac czy auto chodzi
    mam nawet troche fotek jak by ktos reflektowal
    była o1 1,9tdi AGR
    jest o2 tour 1,6 BSE

  • #2
    włamanie do samochodu

    Jak w temacie. Będąc w weekend na Węgrzech na Wystawie Psów padłem ofiarą włamania do samochodu.
    W okolicy grasowali na wielką skale - wielu polaków też to doświadczyło ale również inne narodowości.

    Co uszkodzili.
    Rozwalona wkładka w tylnej klapie oraz wkładka w drzwiach kierowcy - czyli każda wkładka w samochodzie.
    Na szczęście nie dobierali się do zamka przy kierownicy.
    Nie będę się rozwodził nad moim nieszczęściem i stracie tych rzeczy które mi ukradziono, bo nie o to w tym poście chodzi.

    Szukam teraz pomysłu jak w rozsądnych kosztach wymienić te wkładki nie tracąc moich 2 oryginalnych kluczyków - scyzoryków.

    Zaznaczę również że samochód otwieram/zamykam przy pomocy kluczyka/scyzoryka. To dział nadal perfekcyjnie.

    Czy ktoś ma jakieś pomysły, własne doświadczenie oraz sugestie. Wszystkie z chęcią przyjmę. !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentarz


    • #3
      fachowiec od zamków samochodowych na podstawie oryginalnych kluczy dorobi Ci wkładki do zamków
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        Re: włamanie do samochodu

        U mnie ASO przy takiej naprawie zostawiło stare scyzoryki, wymieniając w nich tylko groty.

        Komentarz


        • #5
          Bez problemu można przestroić wkładki drzwiowe do istniejącego klucza.
          DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
          www.chiptuning.katowice.pl
          DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

          Komentarz


          • #6
            kazdy szanujacy sie "dorabiacz kluczy" dorobi wkladke do kluczyka.

            ja w lublinie zaplacilem za regeneracje wkladki od klapy, czyli wymiana wszystkich zapadek 30zl (calosc robiona pod kluczyk)

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X