Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z tylnymi lewymi drzwiami !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z tylnymi lewymi drzwiami !

    Dzięki za spota, uśmiałem się jak nigdy dotąd

  • #2
    Problem z tylnymi lewymi drzwiami !

    Witam wszystkich serdecznie.
    Od miesiąca ma problem z tylnymi lewymi drzwiami (pasażer za kierowcą). Problem polega na tym, że nie mogę ich otworzyć ani pilotem (centralny zamek), ani kluczykiem, ani zewnątrz, ani od wewnątrz. Co prawda po pociągnięciu wewnętrznej klamki "grzybek" wyskakuje (wyskakuje tylko i wyłacznie gdy pociągnie się wewnętrzną klameczkę, a nie reaguje ani na pilota, ani na klucz, ani za samozamykach a panelu drzwi przednich), ale niestety drzwi ani drgną. Nie za bardzo wiem co z tym zrobić. Zastanawiam się też do kogo by tu "uderzyć" (elektryk ?, blacharz ?), bo nie za bardzo mi "po drodze" do serwisu Skody.
    Czy ktoś przerabiał już taką usterkę, jeśli tak to proszę o ewentualną pomoc lub doradzenie jak to "ugryźć".

    Komentarz


    • #3
      ja mialem podobny problem tez to byle lewe tylnie drzwi.
      pojechalem do elektryka ktory zdiol tapicerke z prawych tylnich dzwi.
      wziol wtedy namiary na silownik i w lewych dzwiach przewiercil przez tapicerke silownik. Nastepnie zamontowal drugi silownik. U mnie bylo spowodowane to tym ze dostala sie woda pomiedzy uszczelka a szyba i kapala na silownik. W tapicerce nawet nie widac otrotu po wiertle.
      koszt takiej naprawy wyniosl mnie okolo 150 zl.
      lukasz-matrix

      Komentarz


      • #4
        oooooo bosze , widzisz i nie karasz takich elektrykow - mysle ze gdyby mozna bylo przyznawac nagrody w rocznym podsumowaniu na najbardziej nietypowe rozwiazanie problemu to pomyslowosc tego specjalisty zajela by miejsce drugie.
        Pierwsze miejsce zarezerwowalbym dla elektryka ze szlifierka ktory wyciolby kawal blachy i wyciagnol zamek.
        Nie dosc ze pocharatal kientowi tapicerke to jeszcze kitu nawciskal.
        Pozdrawiam

        aaa, moze ni dostane po glowie od aministracji /lamiac swiadomie regulamin/ ale zaryzykuje

        SZUKANIE NIE BOLI PANOWIE ...
        pablo_doctor

        Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

        CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

        http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

        Komentarz


        • #5
          Wg mnie może przesunęła się linka w klamce. Bardzo proste do usunięcia - jeśli to to. Wymaga szczypiec lub małego śrubokręta. Niedawno podobny temat opisywałem. Zaden elektryk i bez uszkodzeń tapicerki!
          Podaję link do tematu. Forum - Octavia Club Polska
          Jeśli chcesz prześlę ci na maila zdjęcia o jaką linkę chodzi.
          Sprawa lakończna, mnie się to stało z przednimi drzwiami.
          Skoda jako wół roboczy, Triumph dla zabawy

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez pablo_doctor
            oooooo bosze , widzisz i nie karasz takich elektrykow - mysle ze gdyby mozna bylo przyznawac nagrody w rocznym podsumowaniu na najbardziej nietypowe rozwiazanie problemu to pomyslowosc tego specjalisty zajela by miejsce drugie.
            Pierwsze miejsce zarezerwowalbym dla elektryka ze szlifierka ktory wyciolby kawal blachy i wyciagnol zamek.
            Nie dosc ze pocharatal kientowi tapicerke to jeszcze kitu nawciskal.
            Pozdrawiam

            aaa, moze ni dostane po glowie od aministracji /lamiac swiadomie regulamin/ ale zaryzykuje

            SZUKANIE NIE BOLI PANOWIE ...
            U mnie akurat tapicerka nie jest pocharatana.
            Jak chcesz to wysle Tobie foto
            Gdy pojechalem do ASO to powiedziano mi ze takie otwarcie drzwi + naprawa = caly dzien samochod w serwisie.
            Ja bylem u elektryka jakies 40-45 minut.
            Dzwi sie zatrzasnely poniewaz na silownik kapala woda i byl caly zardzewialy.
            U Pawel15 tez to moze byc linka. Kazdy z nas jest teraz madrzejszy ale po wszystkim
            Nie twierdze ze moj sposob naprawy jest najlepszy ale wybralem ten poniewaz uznalem go za najlepszy i najtanszy
            lukasz-matrix

            Komentarz


            • #7
              Bardzo proszę Pitusb i lukasz-matrix o przesłanie zdjęć. Metodą prób i błędów spróbuję wyeliminować ten problem, choć jeśli to będzie siłownik to będę musiał podjechać do jakiegoś speca.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X