Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] kilka usterek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] kilka usterek

    Dobra to sprawdze ale czy moze byc jakas inna przyczyna tej rzeczy ?
    Greg

  • #2
    [O1] kilka usterek

    Witam
    Mój problem przedstawia się następująco:
    1. Jak otwieram auto pilotem to centralny otwiera drzwi z prawej strony (przód, tył), tylne lewe i bagażnik, nie chcą się otworzyć drzwi od kierowcy. Otwierają się tylko jak otworze kluczykiem.
    2. Jak chcę ustawić lusterko Lewe lub Prawe to ustawią się jednocześnie oba.
    3. Nie działa poprawnie opuszczanie i podnoszenie lewej szyby kierowcy (chodzi o opuszczanie lub podnoszenie szyby "stopniowe"), żeby opuścić szybę lub podnieść szybę muszę wcisnąć opuszczanie lub podnoszenie na max-a.
    Wielkie dzięki za pomoc
    Założony gwint WEITEC :-D

    Komentarz


    • #3
      odp 1 a otwierajac kluczykiem w zamek w bagazniku to otwiera centralny drzwi kierowcy? jezeli nie to szukaj uszkodzenia wiazki silownika itp
      odp 2 Ustawiajac lusterko lewe przestawia sie tez prawe a wtedy korekte mozna wykonac na samym prawym jest mozliwosc wylaczyc to cudo VAGiem
      odp 3 cos z wylacznikiem od podnoszenia szyby u mnie przy podnoszeniu niedziała 1 stopien tylko 2 w automacie tzn leci sama do gory i musze zastopowac nacisnieciem w dol.
      No to sie rozpisalem ale chyba troszeczke pomogłem
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        tak jak napisał Romekm76, jeżeli chodzi o centralny zamek to raczej siłownik w drzwiach do sprawdzenia. a Vagiem ustawisz osobną regulację lusterek.
        RENT COMPLEX

        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          Wiązka przewodów do sprawdzenia od strony kierowcy na połączeniu gumowym.
          Takie zwykłe Ambiente

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X