Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] zerwana spinka od ogrzewania tylnej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] zerwana spinka od ogrzewania tylnej szyby

    Zamieszczone przez paf
    mawiał ktoś tak kiedyś i powiem i ja

    JEBANSZA

    Paweł gratulejszyns - jaki masz target?

    Misiek, ty też nieźle tak wyrwać się z nałogu - bravo

    Piotruś powodzenia
    target -40, ale już wiem, że pociągnę conajmniej do -45, no chyba, że się tak napakuję, że z tego powodu zacznę przybierać :lol:

    kurwa, dla mnie 3 miesiące to już jest niewyobrażalne nawet :?

  • #2
    [O1] zerwana spinka od ogrzewania tylnej szyby

    ops: Hej. Mam problem, dzisiaj zauważyłem, że mam w octavii oderwaną spinkę(element metalowy) od tylnej szyby z lewej strony i dlatego nie grzeje mi ona. Czy da się to naprawić i ewentualnie jak, lutowanie czy klejenie czy jest już kaput.

    Komentarz


    • #3
      Ja bym to najpierw przykleił do szyby a potem zrobił kontakt specjalnym klejem przewodzącym.
      2002 audi a6 2003 audi a3 3 2 v6 3 door

      Komentarz


      • #4
        Podobny problem mam. A lutowanie wchodzi w gre? Moze gadam glupoty bo jeszcze nie zdejmowalem plastiku...
        Uwielbiam Pragę, czeski browar, smazeny syr i knedliczki! Teraz mam własną Czeszkę

        Komentarz


        • #5
          Miałem podobnie . Po zdemontowaniu plastików okazało się , że te kontakty są w takim miejscu , że nie można ich poutować (przykleić) na swoim miejscu , Skończyło się na wymianie szyby .
          0 mandatów za prędkość

          Komentarz


          • #6
            Jest taki lakier przewodzący Amepox ELECTON 40 AC Amepox ELECTON 40 AC (lakier) - Opinie i ceny na Ceneo.pl w zupełności wystarczy do łączenia zerwanych ścieżek na szybie, bez konieczności jej wymiany. W przypadku zerwanej spinki, idealnie sprawdzi się klej przewodzący ELPOX 15 (E-ZFIX) - Amepox ELPOX 15 (klej) - Opinie i ceny na Ceneo.pl. Oczywiście mam na myśli przewodnictwo elektryczne. Powodzenia!
            Mądry Polak po ©kodzie...

            Komentarz


            • #7
              przykleić spinkę do szyby klejem przewodzącym.
              Ja kleiłem nitki grzejne takim klejem Oferta sprzedaży domeny gzz.pl (gzz) i trzyma
              Link
              Forum - Octavia Club Polska
              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
              =================================================

              Komentarz


              • #8
                dzięki za podpowiedzi.

                Komentarz


                • #9
                  Również dziękuję!
                  Uwielbiam Pragę, czeski browar, smazeny syr i knedliczki! Teraz mam własną Czeszkę

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X