Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PORYSOWANY BLOTNIK

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • PORYSOWANY BLOTNIK

    mozgi, jak bym miał problemy ze ściągnięciem długu od ludzi to będę do Ciebie dzwonił jesteś WIELKI
    Pozdrawiam serdecznie

  • #2
    PORYSOWANY BLOTNIK

    witam.
    na parkingu porysowal mi jakis mily kierowca moja skodzinke czy dostane kredke lub cos podobnego w celu ukrycia rys na zderzaku kolor carna perla

    Komentarz


    • #3
      Jak głębokie są te rysy? Czy sa to rysy do podkładu czy tylko powierzchowne ?
      Czarny Elegance

      Komentarz


      • #4
        powierzchowne no i chyba lekko od podkladu bo przebija bialy kolor

        Komentarz


        • #5
          U mnie na razie nie ma ( odpukać ) ale u szefa w Subaru to przynajmniej raz w miesiącu mam taką sytuację ( choć są to głównie rysy od ścian i słupków na parkingach podziemnych :diabelski_usmiech ). Generalnie kredki sobie odpuściłem i wszystko załatwiam teraz czarnym markerem olejowym. Najpierw delikatna polerka pastą ścierną, żeby zatrzeć powierzchowne rysy, potem w tych głębokich ( też biały podkład ) marker. Po wyschnieciu markera przecieram delikatnie całość ścierką zmoczoną w izopropylu i nadmiar markera ładnie schodzi ( zostaje tylko w zagłębieniach rys ).
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #6
            Sprubój Scratch X lub Body Scratch z oferty Mequiars ( Kosmetyki samochodowe Meguiar's )- na powierzchniowe rysy powinny pomóc na rysy do podkładu pomoze tylko lakiernik Aczkolwiek zastasowanie tych środków na pewno zmiejszy nawet te głebokie rysy ale ich nie zlikwiduje.
            Czarny Elegance

            Komentarz


            • #7
              OK MOZE POMOZE

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X