Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda I 1.6 aee

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda I 1.6 aee

    Dachu... to żeś wybrał :? W każdym razie powodzenia życzę.

    Dobry kumpel miał to od nowości.... mniej więcej 2 razy w miesiącu w serwisie. Nie dość że non stop coś było nie tak to serwis nie umiał sobie poradzić z większością usterek :evil:

    Powiedział że nigdy więcej Laguny, nigdy.

  • #2
    Skoda I 1.6 aee

    Dzisiaj spotkała mnie nie miła niespodzianka jadę sobie skodzinką octawka a tu psikus sprzęgło zostało w podłodze i nie mogę jechać bieg wrzuca się a nie już nie jedzie....
    Jak zapale na biegu(jedynce) to takie zgrzytanie słychać (ciche) przez chwilkę i czuć jak by chciał jechać ale nie może.

    Co może być powodem...?

    Komentarz


    • #3
      Najprawdopodobniej skonczyło się sprzęgło czyli szukaj sprzegła i nieszczedzaj kilku PLN-ów tylko kup KOMPLETNE czyli łozysko docisk tarcza i jezeli w twoim silniku wystepuje to również 2-mase.Masz orientacyjna cene i namiar Sprzęgło kompletne Skoda Octavia I 1,4 16v, 1,6 AEE 55kW -Sachs - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        U mnie w Cordobie w identycznym silniku ( tam miał oznaczenie ALM ) sprzęgło było na linkę, może w Octavi też tak jest i po prostu strzeliła linka?
        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

        Komentarz


        • #5
          mars71, dwumasy tu nie ma. Wymień kompletne sprzęgło i nie oszczędzaj bo nie warto. Ja zapłaciłem za komplet Sachs-a coś 350 zł. Zupełnie inna jazda.
          RENT COMPLEX

          DACAR.team

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Andrev3
            mars71, dwumasy tu nie ma.
            tak jak zaznaczylem ze jezeli wystepuje, tak ze mars71 koledzy juz powiedzieli dwumasy niemasz to koszty niewielkie a sprzegło bedziesz miał nowe
            Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
            Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
            A mówiła mama -
            "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
            http://campaign.scania.com/v8/

            Komentarz


            • #7
              usiadłem popatrzyłem i chyba sam tego nie zrobię. . .
              robił to ktoś w ogóle sam??

              Komentarz


              • #8
                ja nie jestem mechanikiem więc oddałem samochód do znajomego mechanika i mi to wymienił. Jeżeli nie bardzo wiesz jak się za to zabrać to nie ryzykuj. Szkoda Twojego czasu i nerwów.
                Pozdrawiam
                RENT COMPLEX

                DACAR.team

                Komentarz


                • #9
                  Witam
                  Dla mnie to może być sprzęgło ale może to coś w skrzyni biegów. tak jak w tym mocniejszym silniku co zrywały se nity na mechanizmie róznicowym

                  Komentarz


                  • #10
                    właśnie nie wiem czy to sprzęgło czy nity...
                    Dzisiaj wieczorkiem się dowiem

                    Komentarz


                    • #11
                      mars71 to sprzegło a nie nity na mechanizmie różnicowym bo
                      Zamieszczone przez mars71
                      a tu psikus sprzęgło zostało w podłodze
                      ja obstawiam 100% sprzegło
                      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                      A mówiła mama -
                      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                      http://campaign.scania.com/v8/

                      Komentarz


                      • #12
                        sprzęgło wymiana
                        koszt zakupu i wymiany 400zł


                        Dziękuje za pomoc

                        POZDRAWIAM
                        Temat do zamknięcia

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X