Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem przy odpalaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem przy odpalaniu

    Nie narzekajcie.

    Serwis KIA Ceed 1.6 diesel

    Filtr paliwa 160zl
    Filtr kabinowy 100zl
    Filtr powietrza ~80zl
    Filtr oleju ~40zl

    Olej 5,5l w sumie tez za ponad 250zl, cos jeszcze ktos chce dodac, ze drogo jest. Nie pamietam juz samej ceny za robocizne.

    Zamieszczone przez satoot
    -opłata ewidencyjna 1pln - Tu chyba na cepik mialo byc 2PLN
    -badanie techniczne z badaniem dla samochodu z instalacją gazową 161pln
    -przegląd instalacji gazowej 86,01pln
    Atuty rocznego samochodu zasilanego LPG, robimy przeglad samego gazu jak i przeglad z wpisem do dowodu rejestracyjnego, ale na to oszczedzamy przeciez przez kilka tygodni, wg ostatnich forumowych wyliczen. Tak wiec realnie przeglad kosztowal troche ponad 640zl
    superb 2.0 tsi

  • #2
    [O1] Problem przy odpalaniu

    Przekręcam kluczyk i cisza przekręcam drugi raz i pali.
    Co się sypie?

    Komentarz


    • #3
      januszdg,
      iałem podobnie jak padał przekaźnik 109(siedzi w skrzynce nad pedałami)Pewnego razu za drugim,trzecim i następnym razem była cisza. :shock:
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        JanuszSz, Przekaznik nowy i nadal d...
        włozyłem i przez kilka odpalen było ok. myslałem ze ok. ale niestety za czwartym razem klops, to samo

        Komentarz


        • #5
          januszdg, a moze cos nie tak masz z rozrusznikiem? u mnie w pracy bylo podobnie w jednym widlaku raz zapalal raz nie wymienili rozrusznik i teraz wszystko ok. a jeszcze jedno za tym pierwszym razem zapala ci sie normalnie stacyjka??

          Komentarz


          • #6
            Witam serdecznie.W momencie kiedy nie będzie chciał palić uruchom na krótko przy rozruszniku.Jak tam będzie OK to masz uwaloną stacyjkę lub przewód między nią a rozrusznikiem.
            Witek

            Komentarz


            • #7
              może być również bendix(automat)czy jak to zwą,jesli natomiast słychac w momencie odpalenia auta przy rozruszniku cykniecie to padniety rozrusznik,tak miałem w toledo.

              Komentarz


              • #8
                Dzieki panowie, sprawdzałem dzisiaj z kumplem na 100% Rozrusznik ma problem!

                Komentarz


                • #9
                  januszdg, jak potrzebujesz rozrusznik to mam taki(ASV) lezec w garazu, info na PW.
                  T4 CARAVELLE AXG 150PS/295Nm
                  SEAT ALHAMBRA BLT 180PS/385Nm
                  Zuzycie paliwa

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X