Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 male ,krótkie pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 male ,krótkie pytanie

    Zamieszczone przez Dijkstra
    Zamieszczone przez kamila
    pojechałam wieczorem w góry, Ustroń dokładnie.
    takiej to dobrze i udal sie wyjazd?

    Taaak, choć bez porannego wstawania do pracy i śmigania do Katowic byłoby lepiej. No i te wyrzuty sumienia, że nie byłam na spontanie ....

  • #2
    O1 male ,krótkie pytanie

    witam wszystkich,nie sądzę ,żeby mój problem stanowił priorytetową sprawe na forum,ale czy może ktos odpowie mi na pytanie czy w skodzie octa. z 2001r. z silnikiem AHF istnieje kontrolka otwartych drzwi jeśli tak , to jaka jest przyczyna że nie świeci po otworzeniu jakichkolwiek drzwi,a także jaka może być przyczyna że światło obrysowe drzwi pasazera się nie świeci po ich otwarciu (żarówka jest ok.sprawdzona). za wszystkie sugestie i każdą pomoc b.dziekuje.

    Komentarz


    • #3
      piter2551, sprawdź czy kable idące z drzwi do środka auta nie są gdzieś przełamane.
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz


      • #4
        wszystko tam jest ok ,sprawdziłem to gdyz od tego zacząłem moja diagnozę, ale jest tam wszystko ok.

        Komentarz


        • #5
          u mnie jest , u brata nie

          Zamieszczone przez piter2551
          światło obrysowe drzwi pasazera się nie świeci po ich otwarciu
          walnieta krancowka w zamku

          Komentarz


          • #6
            witam wszystkich,nie sądzę ,żeby mój problem stanowił priorytetową sprawe na forum,ale czy może ktos odpowie mi na pytanie czy w skodzie octa. z 2001r. z silnikiem AHF istnieje kontrolka otwartych drzwi jeśli tak , to jaka jest przyczyna że nie świeci po otworzeniu jakichkolwiek drzwi
            Mam to samo. Tzn moduł komfortu w wersji 2.5 Nie ma podobno opcji włączenia tej kontrolki. Potrzebna jest wymiana modułu komfortu na wersję 3.0 i wtedy da się to uruchomić. Tak mi kiedyś opisano to na forum.
            Alfee
            Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
            Kawasaki ER5 :-)

            Komentarz


            • #7
              jezeli ta opcja wystepuje w Twoim modelu to w zamku jest tzw krancowka uszkodzona. jak cos to mam caly zamke sprawny na sprzedaz

              Komentarz


              • #8
                wielkie dzięki za pomoc,jeszcze tylko pytanie czy można wymienić samą krańcówke,czy potrzeba jest wymiana całego zamka?

                Komentarz


                • #9
                  wielkie dzięki za pomoc,jeszcze tylko pytanie czy można wymienić samą krańcówke,czy potrzeba jest wymiana całego zamka?
                  Jak poszperasz na forum, to znajdziesz opis z fotkami co krok po kroku robić i wymiana będzie Cię kosztowała jakieś grosze + swój czas poświęcony.
                  Alfee
                  Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                  Kawasaki ER5 :-)

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X