Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

schemat PINow we wlaczniku swiatel

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • schemat PINow we wlaczniku swiatel

    faktycznie...w mojej octavii I 04 mam prawe juz duze...a w passacie z 99 roku mialem mniejsze prawe lustro. widocznie skumali sie ze za male montowali, faktycznie teraz lepsza widocznosc. pewnie ludzie jeczeli

    [ Dodano: Nie 04 Paź, 09 14:52 ]
    jestescie pewni...ze to dotyczy jednakowego rocznika?
    w.czerwinski

  • #2
    schemat PINow we wlaczniku swiatel

    witam tak jak w temacie potrzebuje schemat PINow we wlaczniku swiatel konkretnie potrzebuje o swiatla przeciwmgielne przednie ale najlepiej w sumie bylo by schemat calego przelacznika. mysle ze ktos mi pomoze... pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      M@rcin123, może coś takiego Forum - Octavia Club Polska
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        M@rcin123, może Ci to pomoże. Ostatnio montowałem u siebie halogeny i sam szukałem tych oznaczeń. Wygrzebałem te piny gdzieś na niemieckich stronach i potłumaczyłem. Kolory napisów jak nie trudno się domyślić takie jak kolory kabli :wink:

        Komentarz


        • #5
          Rozpiska super!
          Należałoby gdzieś to wrzucić do schematów elektrycznych w dziale poradników.
          Odrobiłeś zadanie domowe na piątkę.

          Komentarz


          • #6
            cysterniarz normalnie wielkie dzieki o to mi chodzilo bardzo mi pomogles a jeszcze jedno mam pytanie do ciebie jak przeciagles kable do kabiny i czy dawales tam jakis bezpiecznik czy na czysto bo jak to w mojej octavce mam troche czarna magie:P niestety przy zakupie octavki nie zauwazylem tego ze sa w reflektorach swiatla przeciwmgielne a niestety nie ma w kabinie wlacznika do tego;/ niby wypada ze jest intalacja zrobione od swiatel wszystko niby gra kabelki wszystke niby podlaczone tylko teraz ten wielki problem gdzie one dochodza to juz nie mam pojecia;/ od kumpla wzialem podlaczylem przelacznik z przeciwmgielnymi przednimi i niestety ale nie swiecily. teraz mysle zeby jeszcze sprawdzic po tych pinach czy sa te kable w kabinie czy nie. chyba ze ktos zna jakis dobry sposob na sprawdzenie czy jest cala instalacja dobra? a co najgorsze o to niestety ale mi przeglad nie przeszedl i mam czas do 21 to zrobic

            Komentarz


            • #7
              cysterniarz, Chyba błąd w postojowych 58L i 58R.
              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

              Komentarz


              • #8
                JanuszSz ale to chyba juz kazdy sie domysli ze 58L to lewe a 58R to prawe no ale widac jestes spostrzegawczy ja tego ani nie zauwazylem :P

                Komentarz


                • #9
                  M@rcin123, Jeśli ma trafić do poradników,niech będzie dobrze opisane.Za jakiś czas ktoś przeglądając będzie miał wątpliwości,a teraz na ciepło można skorygować.
                  Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez JanuszSz
                    cysterniarz, Chyba błąd w postojowych 58L i 58R.
                    No fakt ops: dzis po robocie poprawie w domu i zarzuce nowe zdjęcie, nie zauważyłem tego. Sorka. ..... Już poprawione :wink:

                    M@rcin123, no ja usiebie też walczyłem jak sprawdzić czy te kable biegną od lamp czy nie. JanuszSz, poradził mi żebym policzył druty przy lampach (przy tej kostce co włazi w reflektor). U mnie wyszło 7 i właśnie było za mało o ten 1 - (masa z kostki co włazi do lapy dochodzi do halogenów więc zabrakło tylko napięcia). Przy włączniku w kabinie też patrzyłem i nie było tego druta od halogenów przednich, więc musiałem ciągnąć nową wiązkę. Założyłem bezpiecznik (prąd będzie ok 10A więc szkoda włącznika) i przekaźnik (zwykły 4 pinowy, ja akurat wykopałem w śmieciach 5cio i pin 87a mam wolny). Przebijałem się od strony schowka, wyjąłem go (5śrubek) i tak nad wentylatorem jest 1 gumowa zaślepka w blasze - wyszedłem pod podszybiem. Kabel puściłem w małej peszli (w castoramie 25m za ok 8zł). Pod kierownicą był za duży tłok - tam tylko zassałem prąd i upchałem bezpiecznik.

                    Komentarz


                    • #11
                      cysterniarz, no u mnie z reflektorow wychodza 8 kabli czy tak jak powinno teraz pytanie ile powinno byc dolaczonych do przelacznika?? bo jak mam rowne 10. zaraz jeszcze zobacze czy mam ten pin od przeciwmgielnych przednych podlaczony

                      [ Dodano: Czw 06 Lis, 08 07:13 ]
                      niestety ale tego NL nie mam podlaczonego czyli napewno nie mam calej instalacji. mam jeszcze jedno pytanie gdzie dokladnie kable reflektorapowinni dochodzic w kabinie ? i tam sie jakos lacza?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X