Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Parujacy lewy reflektor xenonowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Parujacy lewy reflektor xenonowy

    oj widze ze sie kolega rozkrecil

  • #2
    Parujacy lewy reflektor xenonowy

    WItam wyszstkich na forum mam pytanie i chcial bym sie poradzic moze ktos bedize wiedzial co zrobic z paracujaym relflektorem xenonowym , po wymyciu auta zachodzi para i nie schodzi przez kilka dni , a jak para ustapi to reflektor zostaje mleczny od srodka stanowi to problem duzy gdyz w nocy taka jazda staje sie niebezpieczna bo nie daje on takeigo osiwecenia drogi jak ten po prawej stronie rureczki do odpowietrzania nie sa zatkane bo patrze na nie systematycznie i nie bardzo wiem co zrobic kupno nowego reflektora to minimum wydatek 800 zł uzywanego, wymienic samej szybki reflektora z tego co mi "eksperci " w salonie mowili sie nie da tylko trzeba kupic calosc , byc moze ktos mial taki problem prosze o porade pozdrawiam
    dobry kierowca

    Komentarz


    • #3
      Kiedys jak wyjalem reflektor to wymiany zarowki, to wymienilem, a potem szmatka przemylem go calego. Na drugi dzien byl zaparowany. Pojezdzilem kilka dni i zniknelo. Po myciach nigdy nic takiego mu sie nie robilo.


      Zacznij moze od wyjecia i ogladniecia. Z tylu jest tam taki uszczelniany kolnierz, ktory trzeba odkrecic, zeby zmienic zarowki, moze ktos to zle zlozyl.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        zrobilem to tez co napisales nawet bylem u mechanika ale to tez nie pomoglo a tej szybji to faktycznier nie mozna wymienic ? bo jak pojade do salonu to wiadomo ze mi tak powiedzia zebym kupil nowy pozdrawiam
        dobry kierowca

        Komentarz


        • #5
          mi strasznie parowal prawy, wiec w zeszly weekend wyjolemgo i wszystkie polaczenia przejechalem silikonem, i jak narazie spoko. U mnie zdaje sie ze woda dostawala sie wokul wtyczki, bo byly tam niezle luzy.
          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

          Komentarz


          • #6
            Witam serdecznie.Jest nieszczelny.Jedyna metoda to uszczelnić silikonem.Sam co kilka lat to robię i na jakiś czas jest spokój.Pozdrawiam.
            Witek

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X