Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

01 szum na przedniej szebie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 01 szum na przedniej szebie

    Również dzięki,

    Krzychu - dzięki za szybką diagnozę .

  • #2
    01 szum na przedniej szebie

    tak jak w temacie szum sie pojawia przy podszybiu kolo wycieraczek

    Komentarz


    • #3
      u mnie to zaczelo sie po wymianie wycieraczek poprzednie miały takia lotke czy jak by to nazwac
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        tez tak mysle ze to od wycieraczek ale ten szum to taki swist iak by
        po nizej wycieraczek blizej od strony pasazera

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Gucio7804
          po nizej wycieraczek blizej od strony pasazera
          to jak nic turbina :diabelski_usmiech

          a tak na serio to sprawdz podszybie może nie leży tak jak powinno :roll:
          PerfectService by

          Komentarz


          • #6
            Mam coś podobnego, powyżej 100km/h, albo jak mocniej wieje (ale się jedzie). Też wieje i to taki świst. Nie wiem od czego, albo lusterka boczne, albo przez kratki nawiewu ale te małe po bokach deski rozdzielczej.

            Komentarz


            • #7
              no u mnie tez tak swiszczy ale nie sadze ze to od
              lusterek tak jak by wiatr sie blokowal na szybie czy cos takiego

              Komentarz


              • #8
                Tylko co ciekawe jak jechałem tak i był ten świst, kazałem pasażerowi ręke przykładac do szyb i nawiewu. I mówił mi pasażer że z kratek nawiewu troche mocniej wieje i jak by z tamtąd ten świst był. A tak od siebie, ciekawa sprawa.

                Komentarz


                • #9
                  Gucio7804, macio283 ten szum przewaznie pochodzi od prawej wycieraczki, ale moze tez byc winien nieudolnie wymieniony filtr pylkowy, jak radzi
                  Grzes sprawdz podszybie.
                  T4 CARAVELLE AXG 150PS/295Nm
                  SEAT ALHAMBRA BLT 180PS/385Nm
                  Zuzycie paliwa

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie też tak się dzieje, szum narasta wraz z wzrostem prędkości. A wycieraczki mam zmienione na płaskie. Tak się zastanawiam czy czasem przy wymianie szyby czołowej komuś trochę kleju nie zabrakło :?: Może dziś się temu bliżej przyjrzę.

                    Komentarz


                    • #11
                      dzieki koledzy za opinie ale ciekawy ten swist jutro sie przyjze temu blizej bo ryse na lakierze musze zlikwidowac

                      Komentarz


                      • #12
                        Przyglądałem się temu u mnie i brakuje takiego piankowego uszczelnienia na błotniku na przedłużeniu uszczelki na grodzi silnika. Więc sprawdz też wszelkie uszczelki - uszkodzenia, przyleganie, szczelność itp

                        Komentarz


                        • #13
                          Kiedys wymienialem filrt kabinowy w moim poprzednim aucie - seat cordoba.
                          Tak to zrobilem , ze najpierw wyciagnolem stary a potem pojechalem po nowy. :?
                          Podczas jazdy gwizdalo jak chol... :lol:
                          Moze nie masz filtra , albo jest jakos nie tak zalozony :diabelski_usmiech ??
                          Sprawdz podszybie ...
                          Jak nie jestes pewnien czy to wycieraczka , to zdejmij i sie przejedz :roll:
                          miauuuuuuuuuuu!
                          O1 SLX

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X