Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

drgania kierownicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • drgania kierownicy

    pozdrowienia dla kolegi ze skandynawii
    sciagles juz to cos ruzowego z lusterka? :szeroki_usmiech ?
    tez musze wstawic moja RS-ke bo ja wcielo po tych przygodach z dojczlandami :twisted:
    ladna prawie tak ladna jak moja :wink:

  • #2
    drgania kierownicy

    mam drgania kierownicy przy hamowaniu przy predkości 60-40 km/h. Wymieniłem tarcze hamulcowe, klocki, zwrotnicę i piastę. koła też wyważałem, nie wiem juz co jeszcze zrobić żeby drgania zniknęły. Proszę o porady.

    Komentarz


    • #3
      mam to samo, u mnie chyba jest jedna opona uszkodzona. Założyłem zimówki i się zaczęło
      Johny II i sirio turbo 800

      Komentarz


      • #4
        jesli masz wymienione tarcze i klocki to sprawdzilbm opone od wewnatrz. Czasem tam zdaza sie babol np po wjechniu w dziure w jezdni
        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

        Komentarz


        • #5
          A tylne hamulce :?: drgać może też od nich ... jeśli masz z tyłu bębny, daj je do przetoczenia ... koszt niewielki a może w nich tkwi problem.
          Ale powodów może być masa ... w jednym z poprzednich samochodów wymieniłem wszystko albo i jeszcze więcej i nic nie pomogło :wink:

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Angel
            sprawdzilbm opone od wewnatrz. Czasem tam zdaza sie babol np po wjechniu w dziure w jezdni
            gdyby była uszkodzona opona drgania wyczuwalne byłyby podczas całej jazdy a nie tylko przy hamowaniu

            jeśli zmieniałeś opony na zimowe to czy wyważałeś koła :?:
            Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

            Komentarz


            • #7
              opony też zmieniłem na nowe.

              Komentarz


              • #8
                tadek, sporo by pisać, poczytaj i napewno znajdziesz problem u siebie:

                Forum - Octavia Club Polska
                Forum - Octavia Club Polska
                Forum - Octavia Club Polska
                Forum - Octavia Club Polska

                i wiele wiele innych ... :diabelski_usmiech
                Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                Komentarz


                • #9
                  wyważyłem koła i sprawdziłem dokłanie geometrię i tor jazdy, nie mam pojęcia co jest powodem tych drgań.

                  Komentarz


                  • #10
                    tylko przy hamowaniu sa te drgania????

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez tadek
                      nie wiem juz co jeszcze zrobić
                      miałem podobnie,i tez obstawiałem tarcze mimo ze mają mało nalatane po wymianie na zimówki przeszło,a jak puściłem felgi-te letnie po zmianie- bez opon na wyważarce to prawie 8 tak skakały....może i ty sprawdź czy masz proste felgi :idea: :?:
                      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja bym stawiał na wybity sworzeń wahacza. Już to przerabiałem
                        http://www.obslugaimprez.com/

                        Nagłośnienie, Oświetlenie, Konferencje, Koncerty, Bankiety, Multimedia

                        Komentarz


                        • #13
                          sworzeń wahacza kosztuje niecałe 50 zł zobacz jeszcze końcówki drążków pozdrawiam też to przerabiałem
                          :wink:
                          OCTAVIA 1.9TDI agr kombi
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=379656#379656
                          MOJE CAR AUDIO
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25068

                          Komentarz


                          • #14
                            Dzięki wszystkim za sugestie ale: felgi sprawdzałem , koła wyważałem, na stacji diagnostycznej sprawdzali i nie znaleźli żadnych luzów.
                            Pozdrawiam wszystkich

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X