Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[o1]na zimno żle pali 2001 asv

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [o1]na zimno żle pali 2001 asv

    Zamieszczone przez Jasmina
    albus_lupus, nie pytałam się, sama sobie założyłam, domisnis, mnie tylko instruuje co, gdzie, jak
    i tak sobie pozwalasz Justynko hmmmmmmm

  • #2
    [o1]na zimno żle pali 2001 asv

    moja o1 na zimno żle pali, przy tych temperaturach pali dosyć szybko ale silnik przez 5s. chodzi tak jakby na dwóch garach.Podłączana była do testera i nic nie wyszło,świece żarowe wymienione rok temu(teraz sprawdzone i są git),czy macie jakiś pomysł :?:

    Komentarz


    • #3
      Za cieplo na swiece, chociaz warto by bylo opisac jak byly sprawdzone, bo dogrzewanie po odpaleniu powinno juz sie uruchamiac.

      Takie normalne rzeczy jak kat wtrysku warto sprawdzic Tester to niekoniecznie wlasciwe narzedzie diagnostyczne
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        kąt wtrysku sprawdzony,a świece nie grzeją chyba powyżej 5st a dzisiaj rano było 3st :?:

        Komentarz


        • #5
          No to jak bylo +3 to swiece powinny grzac. To ze byly wymienione rok temu nie znaczy ze sa sprawne. Uwierz na slowo, ja bym sprawdzil jeszcze raz. Kilka lat temu do starego wolnossacego kibla kupilem komplet nowych. Po 4 miesiacach auto w srodku lata stracilo chec do zapalania. No to przegrzebane bylo wszystko, a okazalo sie ze zadna swieca nie dziala :lol:
          Spritmonitor.de

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X