podgrzewane lusterko(lewe)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mcytrus
    Classic
    • 2010
    • 29

    podgrzewane lusterko(lewe)

    Zamieszczone przez szkoda
    tutaj którys z kolegów sugerował, że 1,8T będzie palił tyle samo co 1,4, co jest oczywistą bzdurą i wprowadzaniem w błąd, radzę nie traktować wszystkich opinii z internetu jako wiążących
    W załączniku dane dla o2... . To nie ja tak twierdzę... tak twierdzi producent.
    Octavia 1 1.8T, tak jak napisałem pali według danych litr więcej. Ja mam średnie spalanie z ostatniego tysiąca 9,6. Ale moje spalanie pewnie nie jest miarodajne, jako, że pracuję w nocy.
    Natomiast producent twierdzi, że 1,4 pali tyle co 1.8TSI. (tak jak napisałem)
  • bergson
    Drive
    • 2008
    • 82

    #2
    podgrzewane lusterko(lewe)

    Witam.Dzis po wlaczeniu ogrzewania tylniej szyby zauwazylem ze prawe lusterko odparowuje w calosci i jest ok a lewe odparowalo tylko w srodku.Co moze byc przyczyną?i jak sie zabrac do rozbiorki tego lusterka zeby nic nie uszkodzic?

    Komentarz

    • JanuszSz
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 2835
      • Superb II combi (3T5)

      #3
      bergson, Nic tam nie wygrzebiesz. Jeśli uważasz,że źle grzeje musisz najpierw zaopatrzyć się we wkład lusterka z grzałką i po prostu wymienić.To cudo jest nierozbieralne więc nie mając zapasu nie masz po co zdejmować.
      Jak już zakupisz zapas,powinieneś wtedy lusterko ustawić elektryką jak najbardziej do środka,aby z lewej strony pomiędzy obudową a wkładem powstała szpara.W tą szparę wkładasz palec i energicznie pociągasz wkład do siebie.On trzyma się na czterech zatrzaskach plastikowych.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz

      • bergson
        Drive
        • 2008
        • 82

        #4
        Zamieszczone przez JanuszSz
        bergson, Nic tam nie wygrzebiesz. Jeśli uważasz,że źle grzeje musisz najpierw zaopatrzyć się we wkład lusterka z grzałką i po prostu wymienić.To cudo jest nierozbieralne więc nie mając zapasu nie masz po co zdejmować.
        Jak już zakupisz zapas,powinieneś wtedy lusterko ustawić elektryką jak najbardziej do środka,aby z lewej strony pomiędzy obudową a wkładem powstała szpara.W tą szparę wkładasz palec i energicznie pociągasz wkład do siebie.On trzyma się na czterech zatrzaskach plastikowych.
        tzn.chodzi Ci o wymiane maty grzejnej?bo na innym forum ktos napisal ze mogl sie poluzowac jeden z kabli?

        Komentarz

        • shico
          Drive
          • 2008
          • 98

          #5
          U mnie od nowości prawe lusterko grzeje słabiej i dłużej muszę włączać system podgrzewania żeby odparowało(przy obecnej temperaturze ok 2min dłużej).Próbowałem tę niedogodność usunąć ,ale tak jak napisał JanuszSz nic niestety nie wygrzebałem.Różnica jest w paramerach wkładów grzejnych.Chyba że u Ciebie pomimo długiego grzania lusterko odparowuje nadal środkiem,to wtedy można szukać błędu.

          Komentarz

          • JanuszSz
            RS
            S_OCP Member
            • 2007
            • 2835
            • Superb II combi (3T5)

            #6
            bergson, Wkład lusterka od drugiej strony wygląda tak:

            więc nie uda się wymienić maty.Dla własnej satysfakcji możesz sprawdzić,czy nie poluzował się jeden konektorek.U mnie jedno lusterko grzeje dłużej po wymianie,stare szybciutko a nowe się opóźnia.Prawdopodobnie fabryka zaczęła oszczędzać.
            Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

            Komentarz

            • bergson
              Drive
              • 2008
              • 82

              #7
              Zamieszczone przez shico
              U mnie od nowości prawe lusterko grzeje słabiej i dłużej muszę włączać system podgrzewania żeby odparowało(przy obecnej temperaturze ok 2min dłużej).Próbowałem tę niedogodność usunąć ,ale tak jak napisał JanuszSz nic niestety nie wygrzebałem.Różnica jest w paramerach wkładów grzejnych.Chyba że u Ciebie pomimo długiego grzania lusterko odparowuje nadal środkiem,to wtedy można szukać błędu.
              no wlasnie u mnie nawet po dlugiej jezdzie lewe odparowuje tylko w srodku wiec chyba bedzie tak jak poprzednik napisal caly wklad bedzie do wymiany?ile bedzie kosztowala taka wymiana?i czy pozostaje tylko ASO?

              Komentarz

              • Romekm76
                Rider
                • 2008
                • 392
                • Opel

                #8
                Zamieszczone przez bergson
                czy pozostaje tylko ASO?
                bez przesady ludzie rozsprzedaja czesci, to i sam wklad dostaniesz. poszukaj nawet na forum ,daj ogłoszenie ,ze kupisz a cos powinno sie znalesc :!:
                Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                A mówiła mama -
                "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                http://campaign.scania.com/v8/

                Komentarz

                • JanuszSz
                  RS
                  S_OCP Member
                  • 2007
                  • 2835
                  • Superb II combi (3T5)

                  #9
                  bergson, masz pierwsze z brzegu.A jest ich dużo więcej.

                  Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                  Komentarz

                  • bergson
                    Drive
                    • 2008
                    • 82

                    #10
                    Zamieszczone przez JanuszSz
                    bergson, Nic tam nie wygrzebiesz. Jeśli uważasz,że źle grzeje musisz najpierw zaopatrzyć się we wkład lusterka z grzałką i po prostu wymienić.To cudo jest nierozbieralne więc nie mając zapasu nie masz po co zdejmować.
                    Jak już zakupisz zapas,powinieneś wtedy lusterko ustawić elektryką jak najbardziej do środka,aby z lewej strony pomiędzy obudową a wkładem powstała szpara.W tą szparę wkładasz palec i energicznie pociągasz wkład do siebie.On trzyma się na czterech zatrzaskach plastikowych.
                    Zrobilem tak jak napisales.Wyjąłem to i niestety to nie jest rozbieralne a kabelki są podłaczone dobrze-wiec chyba trzeba bedzie zaopatrzyc sie w nowy wklad.Dzieki za pomoc.

                    Komentarz

                    • przemek88
                      Rider
                      • 2009
                      • 613

                      #11
                      A ja nie mam podgrzewanych lusterek nie powiem przydały by się czy ciężko będzie je podłączyć? Dodam ze mam manualne lusterka


                      Moja Octavia 1.9 TDI AGR

                      Komentarz

                      • tomus7
                        RS
                        • 2010
                        • 1896
                        • Peugeot

                        #12
                        Zamieszczone przez bergson
                        Zamieszczone przez shico
                        U mnie od nowości prawe lusterko grzeje słabiej i dłużej muszę włączać system podgrzewania żeby odparowało(przy obecnej temperaturze ok 2min dłużej).Próbowałem tę niedogodność usunąć ,ale tak jak napisał JanuszSz nic niestety nie wygrzebałem.Różnica jest w paramerach wkładów grzejnych.Chyba że u Ciebie pomimo długiego grzania lusterko odparowuje nadal środkiem,to wtedy można szukać błędu.
                        no wlasnie u mnie nawet po dlugiej jezdzie lewe odparowuje tylko w srodku wiec chyba bedzie tak jak poprzednik napisal caly wklad bedzie do wymiany?ile bedzie kosztowala taka wymiana?i czy pozostaje tylko ASO?
                        http://moto.allegro.pl/uniwersalny-p...340521954.html
                        ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                        http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                        a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                        http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                        Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                        Komentarz

                        Pracuję...