Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny stuk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwny stuk

    u mnie mam stale włączoną blokadę szyb z tyłu, a zapalniczka działa, jedynie podświetlenie nie :P

  • #2
    Dziwny stuk

    Witam, pisałem już o tym, ale muszę niestety jeszcze raz. Problem polega na tym, że z rana lub jak samochód postoi dłużej to po ruszeniu zawsze na 2 biegu i 1500 obr/min jest stuknięcie. Stuknięcie jest podobne do stuknięcia kamieniem w podwozie - czy ktoś się z czymś takim spotkał ? Auto było w serwisie niby coś tam poodginali od tłumika ale nadal to jest, czy to nie jest coś wewnątrz skrzyni biegów ?. Dodam, że jest to wk......, nowy samochód ok 2000 km i coś takiego, miałem Fiata i nie było takich problemów - lać i jeździć tylko.
    + LPG

    Komentarz


    • #3
      o stukach i halasach z podwozia mozna by pisac i pisac , tyle ile jest czesci. Czy ten styk pojawia sie tylko podczas rozpedzania czy rowniez przy hamowaniu silnikiem??
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez pablo_doctor
        o stukach i halasach z podwozia mozna by pisac i pisac , tyle ile jest czesci. Czy ten styk pojawia sie tylko podczas rozpedzania czy rowniez przy hamowaniu silnikiem??
        rozpędzanie i tylko 2 bieg i 1500 obr/ min, na 1 biegu nie zauważono.
        + LPG

        Komentarz


        • #5
          no to raczej nie zawieszenie ...
          pablo_doctor

          Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

          CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

          http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X