Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] gdzie moge zdobyc dwururke do silnika AEE - pomozcie!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] gdzie moge zdobyc dwururke do silnika AEE - pomozcie!!!

    W gorach dzis pokazalo rogi ,zreszta u mnie w krk tez chwile posypalo taka kaszka ,wiec w sobote akcja przekladka :shock: :shock:

    na onecie sa fajne zdjecia z zasniezonych drog :diabelski_usmiech

  • #2
    [O1] gdzie moge zdobyc dwururke do silnika AEE - pomozcie!!!

    zahaczylem podwoziem o kraweznik i pekla mi rura laczaca kolektor z katalizatorem. pekla na elastycznym laczeniu wiec jest problem z zaspawaniem. nigdzie nie moge kupic tej rury. zadna hutrownia ani sklep nie sprzedaje tej czesci (pytalem w okolo 10 mi znanych). za orginal 1100zl wydaje mi sie troche duzo jak za kawalek rurki :/ ale wyglada na to ze to jedyne wyjscie. chyba ze macie jakies rozwiazanie do zaproponowania...
    INTERNAZIONALE

    Komentarz


    • #3
      internazionale, ten łącznik elastyczny z pewnością zamontują ci w każdym warsztacie, który zajmuje się montażem tłumików. Jeżeli nie będą mieli oryginału do octavii to pewnie zaadoptują z jakiegoś innego samochodu Ważne aby układ był szczelny

      W zlokalizowaniu takiego warsztatu niestety ci nie pomogę, gdyż widzę że jesteś z Krakowa. Jakby coś to zapraszam do Warszawy.

      Mam nadzieję, że pomogłem

      Pzdr.!

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem czy sie zrozumielismy bo nie mam na mysli tego laczenia oplecionego linka stalowa tylko laczenie bezposrednio po kolektorze (taka harmonijka)
        INTERNAZIONALE

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli nie będą mieli oryginału do octavii to pewnie zaadoptują z jakiegoś innego samochodu


          Sory za upierdliwość, ale mimo że jeździmy czeskim samochodami- dbajmy o poprawną polszczyznę:

          Zaadoptować to można kolego dziecko z domu dziecka lub psa w schronisku przez internet.

          A element z innego samochodu można "zaadaptować"

          Komentarz


          • #6
            kazik4x4, rzeczywiście pomogłeś internazionale w temacie :diabelski_usmiech



            internazionale, wyślę ci pw ze zdjęciem układu wydechowego, włącz tylko tą funkcję (pw).
            Wtedy będziesz mógł zaznacz sobie poszukiwany element.
            Z pewnością będzie łatwiej ci pomóc.
            Pzdr.!

            Komentarz


            • #7
              Rura w Intercars z Bosal 753-113 kosztuje 530,91 zł detal. I jest na stanie.
              Może jakiś warsztat który ma dobry rabat w Intercars sprowadzi Ci taniej?
              Seria 188KM/270Nm na 95RON

              Komentarz


              • #8
                Witam. W mojej okolicy wymiana (wspawanie nowego połączenia giętkiego) 100 zł Pytałem w lipcu bo mam to do wymiany

                Komentarz


                • #9
                  Ja robiłem "portki" i " dwururkę" z zakładzie , który mieści się przy rondzie Grzegórzeckim,wjazd za zapiekankami i po lewej , nazwy ulicy nie pamiętam. Za komplet plecionek i robotę 280 zł - więc niezbyt tanio.Ale zrobione porządnie, trzyma się do dziś..
                  http://www.youtube.com/watch?v=qtDOe...eature=related

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X