Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] problem z zainstalowaniem VAGa...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] problem z zainstalowaniem VAGa...

    Nie wiem, czy mam tylko takie błędne wrażenie, czy też coś jest gorzej ze światłami mijania. Do tej pory jeździłem 6-letnią O1 i było całkiem przyzwoicie. Od ponad miesiąca mam 3-letnią O2 i światła mijania oświetlają drogę znacznie gorzej od O1.
    Byłem na regulacji świateł, ale nic to nie pomogło - światła są prawidłowo ustawione (u dwóch diagnostów). Czy to taka przypadłość, czy też coś jest nie tak?

  • #2
    [O1] problem z zainstalowaniem VAGa...

    hej kupiłem taki oto zestaw: Link
    i mam problem z jego instalacją. tzn. podłączam wszystko do auta i komputera włączam zapłon. komp pokazuje mi że znalazł nowy sprzęt i pyta się czy chcę zainstalować sterowniki-klikam TAK i... nic. wywala komunikat że nie można zainstalować tego sprzętu :evil:
    czy może mi ktoś pomóc z tym? powinienem może ściągnąć jakieś nowe sterowniki czy coś?

    auto 01 99' L&K przed liftem...
    Załączone pliki
    1.8T AGU L&K

    2.0TDI BKD ELEGANCE

    TOYOTA LAND CRUISER J95

    Komentarz


    • #3
      Sterowniki,VAG,interfejs,ustawienie portu,auto-w takiej kolejności powinieneś to podłączać.
      Skoda Superb II Ambition
      2.0 TDI CR 170 KM

      https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

      Komentarz


      • #4
        ok udało mi się zainstalować VAG COM 311.2-N i nawet działa tylko że nie wiem skąd wziąć nr tego vaga żeby go wkleić do key gena i mieć pałną wersję ops: . które okienko w programie to ten nr seryjny vaga? :roll: ops:
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          Maru 123, po pierwszym teście w autku w opcji "About" będzie podany nr który potrzebujesz. Masz lekarstwo do tego programu??
          PerfectService by DGW
          Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
          Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
          Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

          Komentarz


          • #6
            Adrian, jak nazywa się ta linijka z nr. seryjnym vaga?
            podaj mi na PW swój email to Ci prześlę program z key genem
            1.8T AGU L&K

            2.0TDI BKD ELEGANCE

            TOYOTA LAND CRUISER J95

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X