Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Halogeny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Halogeny

    Skoro zpluta, podał mój przykład to się wypowiem jakie mam odczucia.

    OI jeździłam ponad 3 lata, a OII jeżdżę 2 lata. W OI silnik 1.9 TDI w OII 2.0 TDI. Według mnie w OI jest ciszej niż w OII. Co do układu kierowniczego to OII zdecydowanie lepiej się prowadzi. Chociaż jak Kolega Zbyszek zauważył w zimie lepiej jeździło mi się OI niż OII. Ale to kwestia szerokości opon. Komfort jazdy zależy od grubości opony, więc po przesiadce do OII zdecydowanie odczułam, że jest twardsza. Kwestia przyzwyczajenia.

    Poza tym wnętrze zdecydowanie na plus dla OII bo to już inna bajka niż OI.
    Najlepiej przejechać się OI i OII i odczuć różnicę na własnej skórze

    zpluta, ja czuję wielki sentyment do mojej byłej OI :szeroki_usmiech

  • #2
    [O2] Halogeny

    Tat chce założyć halogeny do naszej o2 mint. W serwisie za przełącznik(ten do świateł i przeciwmgielnych) wołają 500zł :shock:
    Tata musi to zrobić w ASO więc w mniejszej kwocie proponują osobny włącznik, ale w schowku(tym po prawej stronie) co według mnie jest bezsensowne.
    Jest jeszcze jakiś inny, tańszy sposób na zamontowanie halogenów?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez moss
      W serwisie za przełącznik(ten do świateł i przeciwmgielnych) wołają 500zł :shock:
      Ktoś Cię chyba chciał wy..., znaczy zarobić na Tobie :szeroki_usmiech
      W krakowskich ASO chcieli za niego coś pod 200zł.
      Zamieszczone przez moss
      Jest jeszcze jakiś inny, tańszy sposób ... ?
      Części na allegro i montaż samodzielny :diabelski_usmiech

      A poza tym zdajesz sobie sprawę z tego, że pewnie chcą Ci zrobić instalację "sztukowaną"? Tzn. zrobić halogeny na osobnym przekaźniku, a nie tak jak zrobione są fabryczne. Taki sztukowany montaż oznacza m.in. brak sygnalizacji spalonej żarówki, brak możliwości włączenia doświetlania zakrętów itp.

      Komentarz


      • #4
        moss, nie wiem czy warto w ogóle montować. Ja swoich używałem może ze dwa razy w ciągu dwóch lat. Mam na myśli o czywiście potrzebę używania przecimgielnych, a nie tak jak niektórzy - standardowe jeżdżenie nawet przy dobrej pogodzie co jest sprzeczne z przepisami.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez moss
          Jest jeszcze jakiś inny, tańszy sposób na zamontowanie halogenów?
          ja przednich przeciwmgłowych nie uzyłem chyba NIGDY przez 3 i pół roku, no może do jakiegos zdjęcia... (nie mówiąc o innych autach), więc najtańszy, chociaż niezgodny z przepisami będzie montaz samych lamp bez podłączenia, mniej więcej funkcjonalnie na to samo wychodzi :lol:
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X