Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dawka paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dawka paliwa

    Zamieszczone przez sew1981
    a tak w ogole czy w koncernie vag jest jakis produkt 1.9 tdi (105 km) pokrewny bxe ze 6 stopniowa skrzynka(w vw, seacie, audi)?...chyba nie, co...?
    Oczywiście, że tak. Mnóstwo golfów mk5 z BXE ma 6 biegowe skrzynie. Wystarczy looknąć na allegro, co trzeci targany z Niemiec. Skrzynie 6-tki były za dopłatą, tylko mało kto się decydował, bo koszt na tyle wysoki, że lepiej się opłacało brać po prostu mk5 w BKD

  • #2
    Dawka paliwa

    Cześć Wszystkim,

    ostatnio byłem u jednego mechanika, bo autko mi kiepsko zapala. Podkręcił mi dawkę paliwa autko zaczęło być żywsze, spalanie też spadło (wg kompa) ale nie poprawiło się niestety zapalanie. Zaczęło się natomiast szarpanie silnikiem, najbardziej odczuwalne przy powolnym dojeździe do skrzyżowań. Wróciłem do niego, zmienił dawkę, ustawił w przedziale "3,2-3,4" (operuję cyfrą, którą usłyszałem) i teraz już nie szarpie. Już nie jest takie żywe i spalanie wzrosło(wg wskazań kompa)- czyli jak wcześniej. Mam do was pytanie, z czym związane jest to szarpanie - dwumasa sie konczy? Czy dawka, którą podał jest optymalna?

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X