Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opony zimowe

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opony zimowe

    kolega Trusek poznał moje myśli, dokładnie o to chodziło....zakupiłem takie żarówki LED ale nie ruszyły, i tak pomyślałem że może ktoś mądry znalazł na to patent np. Narazie przez zime będzie spokój ale od wiosny znowy będa nas katować na CB: "wyłącz przeciwmgielne" itp,
    ps. Już jeden partol mnie zatrzymał, ale 1min demonstracji i na szczęście puścili,
    ale nie chce mi się na trasie zatrzymywać co chwila przy niebieskich czapkach, a dużo jeżdże, jak mnie najdzie to wymienię cały zderzak od RS FL

  • #2
    Opony zimowe

    Jakie oponki kupić na stalowe fele 15" do O1 Combi 110HP tak koło 200zł?
    http://www.obslugaimprez.com/

    Nagłośnienie, Oświetlenie, Konferencje, Koncerty, Bankiety, Multimedia

    Komentarz


    • #3
      babar, najlepiej te o których było już wielokrotnie pisane na forum :diabelski_usmiech
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Polecam Goodyear Ultragrip 7+ 195/65/15 cena 205,00 pln a zwyciężyły w teście ADAC
        Sam kupiłem jeszcze nie wiem jak sprawuja sie na lodzie i śniegu ale mają jeden minus są głośne, słychać ja np przy przyspieszaniu ale mi to nie przeszkadza mam klekota który skutecznie to zagłusza podobno na śniegu i mokrej nawierzchni są bardzo dobre a dla mnie bezpieczeństwo na pierwszym miejscu...
        Tomek

        Komentarz


        • #5
          Jednak zdecydowałem się na Dunlop SP Winter Sport 3D 195/65R15 91T

          Są super
          http://www.obslugaimprez.com/

          Nagłośnienie, Oświetlenie, Konferencje, Koncerty, Bankiety, Multimedia

          Komentarz


          • #6
            A ja sobie jeżdżę na kleberach krisalp hp i jest zaskakująco dobrze.

            Komentarz


            • #7
              Dajcie sobie siana i nie zaczynajcie 20stego takiego samego wątku :twisted:
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • #8
                shado, dobrze prawisz, bo potem wyskakuje ten głupi komunikat o skasowanych nieprzeczytanych postach :wink:

                Komentarz


                • #9
                  tak, milion topików o tym samym :?
                  saport techniczny baj DGW
                  była BKD+DSG '05 120kkm
                  była BXE '08 190kkm
                  no i nie ma :-)

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X