Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

radio nie odbiera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • radio nie odbiera

    Witam Panow
    Ostatnio zabrałem sie za lekkie modyfikacje wizualne mojej octy. Problem zaczął sie gdy wymieniałem żarówki a diody nad tablicą, jedna świeciła ale gdy podłączyłem drugą to padło wszystko. Jestem pewien że to bezpiecznik. Dlatego zwracam sie do was z prośbą (jeśli ktoś wie) który bezpiecznik jest za to odpowiedzialny (cyfra). Nie oczekuje odpowiedzi w stylu ''zejdź do samochodu i zobacz gdzie przerwało''. Już raz powyjmowałem bezpieczniki a potem samochód mi nie chciał odpalać ,a jakimś specem nie jestem Z góry dziękuje

    W woli ścisłości: Octavia 1 98r. 1.8 20v

  • #2
    radio nie odbiera

    w miescie jest ok po za juz radio nie odbiera w serwisie powiedzieli ze to antena auto jest z konca 2003 roku i niewiem czy powinno miec wzmacniacz radio jest fabryczne

    Komentarz


    • #3
      Masz pewnie na myśli separator. On jest tylko potrzebny jak radio jest niefabryczne. Sprawdź czy Ci się antena gdzieś nie rozłączyła po drodze, albo czy kabel nie jest uszkodzony.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        ja mysle ze po prostu wzmacniacz w stopce padł

        Komentarz


        • #5
          a gdzie kupić taki wzmacniacz w rozsądnej cenie w okolicy Warszawy? :?:

          Komentarz


          • #6
            u mnie byl podobny problem, to adkrecilem antene na dachu. w srodku znaduje sie wzmacniacz anteny. U mnie byl urwany jeden przewod idacy do wzmacniacza a sam wzmacniacz tez nic wart gdyz widocznie dostala sie woda. Wywalilem wzmacniac a przewody polaczylem omijajac wzmacniacz i teraz jest ok.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X