Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Drzwi kierowcy - kilka usterek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Drzwi kierowcy - kilka usterek

    Nas tez nie bedze... praca do 22-giej
    [center:f683551993]>>- CAR AUDIO SYSTEM -<<
    ****** > www.audiocar.pl < ******
    Wyprzedaż Sprzętu Car Audio po cenach HURTOWYCH - Zainteresowani - Pytać ;]
    [/center:f683551993]

  • #2
    [O1] Drzwi kierowcy - kilka usterek

    Witam

    Przejrzałem forum ale nie znalazłem do końca odpowiedzi na moje problemy.

    1. Brakuje mi brzęczyka sygnalizującego włączone światła przy otwartych drzwiach kierowcy.
    2. Nie świeci się lampka oświetlająca przestrzeń po otwarciu drzwi.
    3. Po otwarciu drzwi pilotem, otwarciu klamką tylko drzwi kierowcy, zamek znowu po kilkunastu sekundach rygluje się - taka funkcja autoalarmu, że po otwarciu zamka z pilota ale bez otwarcia drzwi, alarm rygluje się sam po jakimś czasie. Czyli autoalarm nie dostaje sygnału, że otworzyłem drzwi kierowcy.

    Po przejrzeniu forum wydaje mi się, że mam jakiś czujnik otwarcia drzwi walnięty. Ale radzicie w podobnych przypadkach aby wymienić zamek, tylko że u mnie zamek działa z kluczyka też. Może sam czujnik można wymienić ?

    4. Nie mam podświetlenia panelu sterowania elektrycznymi szybami w drzwiach kierowcy. Nie wiem czy są to powiązane sprawy.

    Komentarz


    • #3
      Może miała dzwona w te drzwi i je nie poskładali(elektryki) do kupy?
      Trzeba rozebrać tapicerkę i zobaczyć czy się któryś kabel nie oberwał,czy cuś.Wszystkie te usterki wskazują na jakiś brak połączeń elektrycznych.

      [ Dodano: Sob 29 Lis, 08 16:28 ]
      Ewentualnie sprawdż połączenia na łączówce przy drzwiach(tą w tym peszlu gumowym) i czujnik otwarcia,który jest tuż przy progu.Wchodzi do niego taki bolec metalowy który znajduje się w drzwiach.

      Komentarz


      • #4
        Antek_amb,
        Forum - Octavia Club Polska

        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

        Komentarz


        • #5
          Witam serdecznie.Na forum elektroda.pl kolega elektrit opisał jak załatwia sprawę dodając dodatkowy włącznik drzwiowy.Coprawda chyba v VW ale to działa identycznie.Pozdrawiam.
          Witek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X