Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

najlepszy półsyntetyk do TDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • najlepszy półsyntetyk do TDI

    Zamieszczone przez Agamek12
    Ja wiem, że można kupić:
    1. O1 1.6i MORE: 41.500zł
    2. O1 1.6i MORE LPG: 43.500zł
    3. O2 1.6i MINT: 48.500zł
    4. O2 1.6i MINT LPG: ~53.000zł
    wszystkie w kolorach podstawowych.
    no to bardzo ladne znizki!

    mnie kusi (chyba zły...) zeby fabke teraz sprzedac - dolozyc i kupic O2 (ciekawe swoja droga ile by kosztowala ta wersja zolwiowa czyli 1.4 mint...?). Nie wiem tylko jakie sa znizki na Yeti, bo moze jak tez ladne to skusilbym sie wtedy na czlowieka sniegu, tfu samochod sniegu....

    osiolkowi w zloby dano.... ;-)

    ps. w sumie to nie wiem czy lepsza O2 1.6 mint lpg czy 1.4 TSI, bo po takich ladnych upustach to maja podobna cene (tsi nawet chyba wyjdzie z 1000 zl taniej). Szkoda ze ten 1.4 TSI po miescie wcale tak malo nie pali....

  • #2
    najlepszy półsyntetyk do TDI

    Za niedlugo szykuje mi sie wymiana oleju.Powiedzcie jaki waszym zdaniem jest najlepszy półsyntetyk do mojego silnika spełniajacy oczywiscie wszystkie potrzebne normy?Moj silnik to 110 konna jednostka bez pompowtrysków.

    Komentarz


    • #3
      A ja sie spytam po co dublowac znow temat o tym samym??? Jest taki temat jaki olej do TDI????



      Ile to auto ma przejechane 500kkm ze juz na polsyntetyku ma jezdzic.


      Wlac kazde badziewie ktore spelnia norme 505.00 i po sprawie.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        A ja sie spytam po co dublowac znow temat o tym samym??? Jest taki temat jaki olej do TDI????



        Ile to auto ma przejechane 500kkm ze juz na polsyntetyku ma jezdzic.


        Wlac kazde badziewie ktore spelnia norme 505.00 i po sprawie.
        Jezdze na półsyntetyku poniewaz jak go sprowadzilem to nie bylo zadnej kartki z informacją jaki byl olej lany.Dlatego pytam o najlepszy z półsyntetykow.Doradz który zakupic i jakiej firmy.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez bergson
          Jezdze na półsyntetyku poniewaz jak go sprowadzilem to nie bylo zadnej kartki z informacją jaki byl olej lany.Dlatego pytam o najlepszy z półsyntetykow.Doradz który zakupic i jakiej firmy.
          Jeśli nie ma kartki to to, jest jedyny problem przy dolewaniu bo nie wiesz co dolać, ale jeśli wymieniasz całkiem to to bez znaczenia. Na pewno nie jeździł na mineralnym, a więc jeśli miał poł lub pełnym syntetyk, to bez znaczenia jest to jaki teraz zalejesz. Dawaj ten ogólnie polecany Motula 5W40.
          W Polsce nie ma kryzysu.
          Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

          Komentarz


          • #6
            Jakis czas temu na Motulu do silnikow PD pisalo, ze jest on olejem polsyntetycznym. Teraz to pelny syntetyk.


            Ludzie tu jezdza na roznych: Mobil, Motul, Castrol tak wiec trzeba cos sobie wybrac :diabelski_usmiech
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              moim skromnym zdaniem fuchs titan supersyn+ (dla PD) oraz bez "+" dla pomp.
              Uwaga olej jest silnie płuczący, jesli w silniku mamy syf to mogą być jajca.
              www.DURASOFT.pl

              -Hamownia podwoziowa
              -Modyfikacje programowe (Chip-Tuning)
              -Diagnostyka
              -Filtry FAP/DPF

              Komentarz


              • #8
                ja mam naprawdę wielu zadowolonych klientów których autka śmigają na Motulu 6100 Synergie 10W40.
                Auta które miały tendencje do brania oliwy, na motulu biorą jej zdecydowanie mniej. Dlatego jeśli mam coś polecać - polecę motula.
                Ps. Jeśli chciałbyś sprawdzić moje słowa to dostaniesz u mnie motula najtaniej na tym forum :diabelski_usmiech

                Jakbyś potrzebował przy okazji filtrów manna, to także je dostaniesz najtaniej

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X