Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Próba włamu do Octavii:(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Próba włamu do Octavii:(

    Może fota była nieczytelna

  • #2
    Próba włamu do Octavii

    dziś w nocy jakieś skur***** próbowali się włamać do autka. Na szczęście nie udało im się. Ale zamek poszedł się gonić...Teraz pytanko mam do Was...nie będę wymieniał zamka bo bez sensu. Chcę zaślepkę kupić i zasłonić cały ten zamek. Zrobić tak jak ten co jest po prawej stronie.
    Dobrze, że się nie włamali bo i radio cd i cb radio by poszły...
    A Octavka stoi tuż przed oknem pod latarnią...;/ jednak faktycznie pod latarnią najciemniej. Ale jak bym złapał to bym qrde łapy połamał na miejscu;/
    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

    Komentarz


    • #3
      Re: Próba włamu do Octavii

      Zamieszczone przez lukasz3112
      dziś w nocy jakieś skur***** próbowali się włamać do autka. Na szczęście nie udało im się. Ale zamek poszedł się gonić...Teraz pytanko mam do Was...nie będę wymieniał zamka bo bez sensu. Chcę zaślepkę kupić i zasłonić cały ten zamek. Zrobić tak jak ten co jest po prawej stronie.
      Dobrze, że się nie włamali bo i radio cd i cb radio by poszły...
      A Octavka stoi tuż przed oknem pod latarnią...;/ jednak faktycznie pod latarnią najciemniej. Ale jak bym złapał to bym qrde łapy połamał na miejscu;/
      Miałeś szczescie bo jak by to nie byli amatorzy to o Oci moglbys zapomniec. Co do zamka to raczej bym wymienil bo koszty nie sa tak ogromne. Tak poza tematem to ciekawe ile w samym OCP jezdzi wedzonych octavi.
      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

      _

      Komentarz


      • #4
        a ja bym zamka nie naprawiał...miałem miesiąc temu taką samą sytuację i od tej pory autko mam na strzeżonym, w miejscach zamków zaślepki i kupiłem drugiego pilota gdyby ten nie domagał... zawsze to jakieś utrudnienie, a ja najwyżej będę wchodził prze bagażnik :P

        Komentarz


        • #5
          a skąd dorwałeś te zaślepki? Bo ja właśnie wróciłem z serwisu Skody i powiedzieli że nic nie mają takiego;/
          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

          Komentarz


          • #6
            lukasz3112, powinni miec. Poprostu jest tak, ze wywalasz zamek calkowicie i wlkadasz taka jak jest w pozostalych klamkach czyli bez otworow.
            Sam zaczynam nad tym myslec bo w wersji przed liftem masz zamki w prawej i lewej klace no i w bagazniku. Jak narazie przez 8lat nikt mi sie do zamkow nie dobieral.
            Zreszta jak nie zamkiem to szybe rozpieprza.

            Popatrz na allegro. Moze takie zaslepki znajdziesz.
            Napewno idzie to zrobic bo wujas w golfie tak ma. Zawsze mozna wejsc przez bagaznik jak to niedzwiedz11, pisze

            Komentarz


            • #7
              ja zaślepki kupiłem na allegro ale nie mogę namierzyc tego kolesia...ale poszukaj.
              jest tez inny sposób z którym sie spotkałem- możesz zostawić swoje obecne wkładki w zamku ale bez trzpienia- to ta "łopatka".w ten sposób nawet jak ktoś wbije ci coś w zamek i połamie zapadki to i tak nie otworzy bo nie będzie trzpienia.w tym sposobie nic nie musisz kupować, no poza druga bateria (w razie czego)

              Komentarz


              • #8
                co za czasy Tobie próbowali się włamać do auta jakiemuś innemu klubowiczowi opony z garażu zajomali... :evil: ech
                1.8T AGU L&K

                2.0TDI BKD ELEGANCE

                TOYOTA LAND CRUISER J95

                Komentarz


                • #9
                  niedzwiedz11, to jak byś znalazł tego gostka to bym był dźwięczny . Bo nowej wkładki nie mam zamiaru zakładać :?
                  Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                  Komentarz


                  • #10
                    nie musisz nowej- załóż starą, tą popsuta tylko popsuj ją jeszcze bardziej, znaczy sie ułam trzpień- ta łopatkę która wystaje i taka wkładkę włóż w zamek i przykręć.w ten sposób twoja stara wkładka jest zaślepką bo nikt poprzez ten zamek drzwi juz nie otworzy :P klucz da się włożyć do zamka (wkładki) ale nawet jak uda się jakimś sposobem "unieszkodliwić" zapadki we wkładce to i tak nie ma "dźwigni" która otwiera zamek :P
                    szukałem tego gościa na allegro ale nie ma obecnie nic wystawionego...

                    Komentarz


                    • #11
                      no tak też chyba zrobię ale żeby wyjąć wkłądkę zamka to chyba muszę tapicerkę zdjąć??
                      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez lukasz3112
                        no tak też chyba zrobię ale żeby wyjąć wkłądkę zamka to chyba muszę tapicerkę zdjąć??
                        Nie koniecznie, ja dałem rade wyjąć cały bębenek bez ściągania tapicerki.
                        __________________________________

                        Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                        Komentarz


                        • #13
                          a tą zaślepkę lakierowaną przy klamce co osłania cylinder to w jakiś specjalny sposób się zdejmuje?? bo jeśli jej nie wyjme to zamek nie wyjdzie
                          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                          Komentarz


                          • #14
                            nie wiem jak w octavi ale w leonie wystarczy otworzyć drzwi, odkręcić imbusem (chyba) jedną śrubę którą widać (jak otworzysz drzwi to na rancie na wysokości zamka jest czarna zaślepka, zdejmujesz ją i pod nią jest ta śruba). jak odkręcisz to bez oporów wyciągniesz samą wkładkę od zewnątrz bez ściągania tapicerki
                            good luck!
                            ps. smacznego karpia!

                            Komentarz


                            • #15
                              dziękować
                              będę próbować w weekend...
                              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez niedzwiedz11
                                nie wiem jak w octavi ale w leonie wystarczy otworzyć drzwi, odkręcić imbusem (chyba) jedną śrubę którą widać (jak otworzysz drzwi to na rancie na wysokości zamka jest czarna zaślepka, zdejmujesz ją i pod nią jest ta śruba). jak odkręcisz to bez oporów wyciągniesz samą wkładkę od zewnątrz bez ściągania tapicerki
                                good luck!
                                w Octavce jest tak samo - bębenek wyciągniesz bez problemów

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X