Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kicha po odpaleniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kicha po odpaleniu

    Szczerze powiem (chociaż pewnie dostane tu lincz za to) myśląc o 1.4 tsi mint ktorą za jakis czas miałem zamiar sobie sprawic coraz bardziej skłaniam sie ku lancerowi 1.8 sportback :P Wieksza moc, ładniejsze auto, lepsze wyposażenie za ta sama kase. i 3 lata gwarancji.

  • #2
    Kicha po odpaleniu

    Witam, zdarza się, że po odpaleniu słychać jakby kichnięcie. Nie bywa tak za każdym razem gdy uruchamiam silnik. Po prostu raz na jakiś czas kichnie. To od rozrusznika? Jakaś patyna, czy inne syfki?

    Komentarz


    • #3
      Nie wiem co dokładnie masz na myśli mówiąc ''kicha", ale skoro przy odpalaniu bardzo możliwe, że bendix nie cofa. Teraz, kiedy zrobiło się chłodno u mnie też zaczyna się odzywać.
      Elegance
      ASV 132KM/301Nm --> turbo ASZ 140KM/322NM-->
      -------------------------------------------

      Komentarz


      • #4
        Musiałbym nagrać ten odgłos. Spróbuję przeliterować "ksssszzzzy". Coś takiego. Przekręcam kluczyk, silnik zapala i sekundę później robi "ksssszzzzy". Oczywiście nie wpływa to na pracę silnika.


        Jak już napisałeś o bendixie, to znalazłem więcej info na forum. Chyba się objawy zgadzają. Dzięki za podpowiedź.

        Komentarz


        • #5
          Najprawdopodobniej przednia tulejka w rozruszniku.
          www.DURASOFT.pl

          -Hamownia podwoziowa
          -Modyfikacje programowe (Chip-Tuning)
          -Diagnostyka
          -Filtry FAP/DPF

          Komentarz


          • #6
            Po rozebraniu rozrusznika, elektryk jako element "kichający" wskazał jakiś pierścień. Po prostu był pęknięty. Po wymianie jak ręką odjął.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X