Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Servis INSP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Servis INSP

    Zamieszczone przez OctaviaFLKrak
    Jakie inne funkcje masz na mysli?
    np. doświetlanie zakrętów, Coming home, Folow me home.
    ....::: OCP :::....

  • #2
    Servis INSP

    Witam
    Kupilem niedawno skode octavie Swietne autko po wzgledem wizualnym! Pod technicznym rowniez Serwisowany do konca Jedynym mankamentem byl brak mocy podczas powrotu Po powrocie podlaczylem go pod komputer i nie wykazal wiekszych bledow Pokazal blad czujnika doladowania tego pierwszego idac od filtra powietrza Po wielu konsultacjach stwierdzilismy ze wymienimy najpierw przeplywomierz poniewaz to tez moze byc przyczyna utarty mocy! Po wymianie wszystko wrocilo do normy Auto zaczelo normalnie przyspieszac jak przystalo na TDI Jednak po kilku dniach 2 razy zdarzylo sie ze ucielo mi doplyw mocy Musialem zgasic auto i odpalic ponownie Pozniej problem juz sie nie pojawil Jednak dzis pojawil sie komunikat SERVIS INSP na komputerze pokladowym i slyszalem ze to moze byc problem z turbina! Mam nadzieje dobrze opisalem objawy choroby i poczynione kroki Prosze o pomoc co to morze byc i jak mam teraz postepowac Jak dlugo moge jezdzic bez interwencji i wogole o jakies wskazowki Pozdrawiam

    [ Dodano: Pon 29 Gru, 08 19:23 ]
    PS Jak sprawdzic czy wpisallem dobry model silnika ASV?????

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez rubik_83
      SERVIS INSP
      wezwanie na serwis/przegląd wyskakuje co 15 kkm
      Tu masz link jak to zrobić

      Forum - Octavia Club Polska
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        rubik_83, Wpisz w szukajkę "notlauf".Wszystkiego się dowiesz.Przepływka raczej nie była przyczyną utraty mocy.Bardziej zawór N75,

        Aby skasować SERVIS INSP.poczytaj instrukcję samochodu,albo także skorzystaj z szukajki.

        Kod silnika możesz sprawdzić na wklejce w książce obsługi jeśli masz,pod wykładziną bagażnika jest naklejka,na której m.in.będzie kod silnika i naklejka na obudowie rozrządu powinna być z kodem i numerem.
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #5
          Dzieki Koledzy!!!
          Zaraz sprawdze czy to działa???
          Ale prosze mi powiedziec co ten blad oznacza dokladnie? Czy mam sie czegos obiawiac?
          Bo znajomy mnie wystraszyl i powiedzial ze to moze byc blad turbiny i ze moze byc do wymiany albo regeneracji???

          Komentarz


          • #6
            rubik_83, przecież Ci napisałem
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              rubik_83, Błąd turbiny byś słyszał na własne uszy pod postacią szumu,huku,warczenia itp.Po prostu któryś z elementów sterujących odmówił posłuszeństwa i ECU wprowadza silnik w stan awaryjny,aby turbina nie uległa uszkodzeniu.
              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

              Komentarz


              • #8
                A czy moze to byc jakis blad ze stanem oleju? Bo probowalem wcisnac to pokretlo Przekrecic w prawo i zapalic zaplon ale sie nie skasowalo to tylko wyswietlil sie napis O I L wiec przyposzczam ze to moze byc np niski stan oleju badz cos z tym zwiazane? Ale nie wiem dalej jak skasowac ten blad na stale bo to z opisu mi nie dziala albo ja cos zle robie

                Komentarz


                • #9
                  cos zle robisz

                  Komentarz


                  • #10
                    Chyba trzeba trzymać pokrętło od dziennego przebiegu przy włączaniu zapłonu,a potem manewrować pokrętłem od zegara.
                    Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                    Komentarz


                    • #11
                      No nie wiem koledzy ale chyba musialbym zobaczyc film instruktarzowy bo dalej mi cos nie wychodzi resetowanie tego bledu Chyba jutro podjade do znajomego i normalnie podlacze sie pod komputer! Dzieki za pomoc

                      Komentarz


                      • #12
                        rubik_83, Spróbuj jeszcze raz.Powoli i uważnie:

                        SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia


                        źródłoorady skodaczęści.pl
                        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X