Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

buczenie przy hamowaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • buczenie przy hamowaniu

    "BIDA" wygląda zachęcająco - wystrój i menu :szeroki_usmiech
    gieniug66 może koryto na 6 osób wystarczy na cały spot. :diabelski_usmiech

  • #2
    buczenie przy hamowaniu

    Witam. Szukałem podobnego tematu tutaj, ale nie znalazłem

    Problem jest taki: Gdy jade z normalną prędkością (powyżej 40km/h) mocniej hamuje to z auta wydobywa się dziwne długotrwałe buczenie trwające do czasu aż nie zwolnie pedału hamulca lub się zatrzymam. Siła hamowania jest dobra, przy słabym wciśnięciu hamulca takiego dźwięku nie ma. Nie wiem dokładnie skąd pochodzi to buczenie, dźwięk przypomina mi wyłączający się starszy komputer. Ktoś miał coś podobnego lub wie o co może chodzić? z góry dziękuje za odpowiedź
    115KM 8)

    Komentarz


    • #3
      blinkerek, nie musi to być to ale może buczą ci opony przy mocniejszym hamowaniu.

      Komentarz


      • #4
        raczej nie, bo buczało jak miałem letnie, buczy jak mam zimowe
        115KM 8)

        Komentarz


        • #5
          Witam serdecznie. Może masz zanieczyszczone( pokryte rdzą) tarcze albo wytarty klocek. Pozdrawiam.
          Witek

          Komentarz


          • #6
            blinkerek, nie pojawiło sie to przypadkiem po wymianie klocków? Miałem taki przypadek w poprzednim samochodzie, chciałem przyoszczędzić i włożyłem tańsze klocki, które okazały się za twarde i dawały właśnie taki efekt. Dodam, że musiałem je zmienić na lepsze. Jazda na takich klockach powoduje szybsze zużywanie tarcz.
            90 KM i uważam, że wystarczy - czy coś mi dolega ?

            Komentarz


            • #7
              W sumie moje klocki już troche mają. Może to być efekt ich zużycia? klocki są porządne, ale już sporo na nich przejechałem. Hamują dobrze dlatego nie wymieniałem.
              115KM 8)

              Komentarz


              • #8
                Starte moga byc te od srodka, a nie te co widac
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Sprawdź łozyka :roll:
                  miauuuuuuuuuuu!
                  O1 SLX

                  Komentarz


                  • #10
                    blinkerek, zmień klocki i wszystko będzie oki. Miałem taki sam objaw. Klocki od wewnątrz były wytarte prawie do metalu i przy mocniejszym hamowaniu było słychać buczenie. Po wymianie wszystko wróciło do normy.

                    Komentarz


                    • #11
                      ok spróbuje wymienić klocki. Jakby nie pomogło lub pomogło to napisze
                      115KM 8)

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X