Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Maglownica...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maglownica...

    Witam
    Mam pytanie jak to jest z tym oznaczeniami felg.
    Czy felgi z oponami o takim oznaczeniu 6.5J x 16H2 ET38 beda pasowac do Octavi I.

  • #2
    Maglownica...

    I zwyczajowo coś się zjepsuło... mianowicie maglownica. Na allegro znalazłem takie coś - pytanie co to za zjawisko jest, bo cena niższa od zaproponowanej mi o 400 zł (czy warto to brać).

    Komentarz


    • #3
      wyglada normalnie a pozatym nowa jest wiec napewno roczna gwarancja jest, kiedys brałem od nich przepustnice i jakos działała
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • #4
        Problem wydaje się być naprawiony... ale mam ciekawskie pytanie - mianowicie przekładania owa zepsuła się nagle (dosłownie kilka kilometrów i przynajmniej nie było "czuć" żadnych niedogodności przed awarią) w dodatku olej wyciekał z dwóch stron i to ostro, zastanawia to mechanika i mnie po przeczytaniu kilu opinii z forum (psuło się trochę powoli tam gdzie czytałem) i wreszcie owo pytanie, co mogło być przyczyną takiego szybkiego psucia?. Fakt faktem że stało się to w mrozy (koło -15)...

        Komentarz


        • #5
          a auto moze stało wtedy nie uzywane jakis czas??

          Komentarz


          • #6
            no przed wydarzeniem (czyli tydzień poprzedzający) było mało używane tzn. kilka (kilkanaście) kilometrów dziennie

            Komentarz


            • #7
              a ile latek ma auto?

              Komentarz


              • #8
                no młode nie jest 10 latek stukło i prawie 200 tys przejechane więc mogło się ze starości rozjechać bo tak miało być

                Komentarz


                • #9
                  miałem ten sam problem co ty chopinnn. (mam ten sam typ silnika co twój i rocznik również ten sam, przebieg 250 000 km). Maglownica padła mi można powiedzieć z dnia na dzień (przynajmniej nie zauważyłem wcześniej żadnych wycieków). Problem u mnie pojawił się jakoś przed świętami Bożego Narodzenia. W moim przypadku postanowiłem (po konsultacji u mechanika) zregeneorwać maglownice. Łączny koszt jaki poniosłem (wyciągniecie, regeneracja, założenie maglownicy) to 700zł ;/
                  ps.
                  może te maglownice wytrzymują 10 lat

                  Komentarz


                  • #10
                    Czyli że tak powiem można uznać że tak się stać miało ze starości - a jeśli chodzi o mnie wybrałem wersje z odzysku cena 550 zł - koszty dopiero jutro się ustali.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X