Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zdemontowanie tylnej klapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zdemontowanie tylnej klapy

    Witam,
    jestem posiadaczem nowej octavi od 2 tygodni i mam mały problem. Mianowicie przy prędkości od 120 km i więcej słysze jak zasysa powietrze do środka w drzwiach od strony kierowcy. Drzwi wyglądaja na dobrze spasowane , a uszczelki na nieuszkodzone. Zasysa gdzies punktowo i nie potrafię określić czy to uszczelka przy drzwiach czy też w miejscu gdzie szyba wchodzi w drzwi. Wszystko wygląda ok, sam nie wiem nie chciałbym aby jedynym lekarstwem było podgłośnienie radia. Zasysanie to jest trochę wkurzające, szczególnie że jest to samochód nowy. szyby wyżej też podnieść nie mogę. Proszę o rady
    dzięki

  • #2
    Zdemontowanie tylnej klapy

    Czesc
    Szybkie pytanie, do zdjecia tylnej klapy w O1 HB to trzeba demontowac cala podsufitke czy tylko tylny plastyk ??
    pablo_doctor

    Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

    CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

    http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

    Komentarz


    • #3
      Sama klapa bez zawiasa śruby mocujące dostępne z zewnątrz. Klapa z zawiasem, demontaż podsufitki dostęp do śrub przez otwory wzmocnienia dachu.
      pryncypal

      Komentarz


      • #4
        pablo_doctor, Rozumiem,że zakładasz klapę z wycieraczką?
        Jeśli tak,to nie minie Cię demontaż podsufitki.Musisz pociągnąć wężyk do spryskiwacza i kawałek wiązki do silniczka.Nie polecam odchylania podsufitki,jest bardzo delikatna i można ją załamać.Wygodniej zdjąć i mieć dostęp.Ponadto,ja tak będę robił,przy okazji demontażu podsufitki wykleję dach matą.
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #5
          dokladnie tak, mam juz wiazke, wezyk z fabryki. Zmienilem dzis manetke i wyslalem stara pompe w kosmos-i tak trzeba by ja wymienic na dwuobwodowa. Pozdro i dzieki za info. Punkty dla Was!
          pablo_doctor

          Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

          CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

          http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X