Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne stukanie po wlaczeniu silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne stukanie po wlaczeniu silnika

    Zamieszczone przez dudek_t
    ciśnienia wody to praktycznie nie m
    W odkurzaczach piorących to chyba nie o to chodzi że by miał wysokie ciśnienie wody tylko, żeby dobrze wodę z powierzchni ściągał. A to czy brud puścił czy nie to już sprawa płynu czy proszku do prania. Jak mocno będzie zaplamiona tapicerka to trzeba szczotki i mocnego płynu, a odkurzaczem tylko ściągnąć wodę.

    [ Dodano: Pon 30 Lis, 09 10:30 ]
    Zamieszczone przez Guguś
    Miałem do czynienia już z odkurzaczem Karcher SE 4001, generalnie suuper urządzenie, jedyny mankament to to że jest kiepsko wyważony i podczas przenoszenia można wylać wodę.
    alternatywą dla tego sprzętu jest
    Link

    I z powodu niestabilności SE 4001, kupiłem Zelmera ( no i gwarancji 48m-cy).
    Tapicerki w aucie jeszcze nie prałem nim bo nie miałem potrzeby, tylko dywany/wykładziny w domu. Co do skuteczności to nie wypowiem się, bo nie mam odniesienia do innych urządzeń.

    Ale czy wydasz 800zł, 1000zł czy 1500zł to nie oczekiwałbym cudu. Wszystko zależy od chemii jakiej użyjesz.

  • #2
    dziwne stukanie po wlaczeniu silnika

    Witam wszytskich posiadaczy skody
    Od misiaca mam problem z moja octavka i naprawde nie wiem co mam zrobic
    Po wlaczeniu silnika slychac bardzo glosne stukanie ktore jestem w stanie uslyszec siedzac nawet w kabinie na poczatku myslalem ze cos ze sprzeglem wiec oczywiscie wymienilem cale i tak nic niestety nie dalo zapytalem mechanika czy jak dawal nowe sprzeglo mowie tutaj o tarczy docisku i lozysku sprawdzil kolo zamachowe i bylo wszysko oki z kolem wiec jestem zalamany poniewaz nie wiem czy jest sens wymiany kola bo to oczywiscie koszta a skoro jest dobre nie ma sensu fakt jest jeden ze po wcisnieciu sprzegla przestaje stukac nie wiem za co mam sie teraz wziasc bo denerwuje mnie to stukanie
    pomocy

    Komentarz


    • #3
      No to niestety wygląda na koło dwumasowe :cry:

      Komentarz


      • #4
        lukasz, jaki masz przebieg?
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez piotrek_os
          lukasz, jaki masz przebieg?
          przebieg jaki mam teraz to 130 tys km

          Komentarz


          • #6
            mi tak stukalo jak rozsypal sie docisk ale wymienialem odrazu wszystko tarcz docisk lozysko i kolo jak juz bylo rozebrane mechanik stwierdzil ze kolo jest ok bo jakby bylo popsute to by sie trzesla cala buda

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X