Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czujnik temperatury zewn

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czujnik temperatury zewn

    Mhm... Czyli chcesz mnie zestresowac Octan ze mam byc przygotowany na to, ze odjedzie mi sprzed bloku czwarte a moze i piate auto Dzieki kolego Wymoszcze sobie posłanie na tylnej kanapie a w drugim pojezdzie zainstaluje mojego Bacę - psychotycznego Amstaffa znanego szerzej jako Killer z Karkonoszy. Wyrywa noge razem z nadnerczem i płucem.

  • #2
    czujnik temperatury zewn

    Mam pytanko,

    w O2 jest czujnik temp zewn. , który przy temp. poniżej 4 stopni, miga na wyświetlaczu i powinien być jeden sygnał dźwiękowy - u mnie raz ten sygnał się pojawił i tyle go słyszałem - owszem jak jest niska temp. to na wyświetlaczu miga, ale sygnału - NIMA.
    Co jest powodem jego braku (jak wspomniałem 1 raz się objawił)? Czy to częsta przypadłość?


    Chip stage 1

    Komentarz


    • #3
      Re: czujnik temperatury zewn

      Zamieszczone przez michalse7
      Co jest powodem jego braku (jak wspomniałem 1 raz się objawił)? Czy to częsta przypadłość?
      Sygnał się pojawi wtedy gdy w czasie jazdy temperatura spadnie z temperatury wyższej do właśnie tych +4. Ja już w dziewiczej pażdziernikowej podróży z Krakowa do Gdańska zostałem tym sygnałem zaskoczony i prawde mówiąc chyba go do tej pory więcej nie słuchałem bo temperatury zazwyczaj niższe i nie było mi dane takiego spadku złapać w drodze.

      Komentarz


      • #4
        michalse7, to już było... Forum - Octavia Club Polska

        Komentarz


        • #5
          odp

          ok, dzieki


          Chip stage 1

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X