mikrostyk zamka drzwi/ czy nowy zamek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ciwerys
    Classic
    • 2010
    • 6

    mikrostyk zamka drzwi/ czy nowy zamek

    Na dobrą sprawę wszyscy macie rację
    Tylko to jest taka paranoja: jak wyprzedzam 140 na lewym pasie i zgania mnie gość jadący 160 (trąbi i miga i siada na zderzak), to ja powinienem zepchnąć tych co jadą prawym pasem 110 do rowu. On chce wyprzedzić i ja też chcę.
    Tylko kultura i zrozumienie!!!
    Fakt najlepiej jak by się SMI 0**J wypowiedział (ukajał... albo opi....lił).
  • krzys71
    Drive
    • 2008
    • 41

    #2
    mikrostyk zamka drzwi/ czy nowy zamek

    Witam
    i mam pytanie do szanownego grona, padł mi 99% mikrostyk w zamku i zastanawiam się nad jego wymianą/ przeróbką ale po przejrzeniu ofert na allegro ??? zamek PL mozna kupić do 150 zł- kilka ofert od firm handlujących częściami do skody i pytanie może ktoś miał z nimi doczynienia i jakieś uwagi do ich jakości

    Komentarz

    • zurcio
      RS
      • 2008
      • 2046

      #3
      krzys71, a nie wystarczy wymienić mikrowyłącznik :?:
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz

      • krzys71
        Drive
        • 2008
        • 41

        #4
        pewnie wystarczy ale jak juz zamiennikiem z pewnymi przeróbkami bo troszke obdzwoniłem i orginału nikt nieposiada, na aledrogo znalazłem zamiennik i nawet zamówiłem 2 sztuki ale jak popatrzyłem 130 zł cały zamek to nie jest horendalna cena więc mam dylemat

        Komentarz

        • zurcio
          RS
          • 2008
          • 2046

          #5
          Zamieszczone przez krzys71
          130 zł cały zamek to nie jest horendalna cena
          niby tak, napewno trochę pochodzi, 130 to niedużo, a ori używany pewnie będzie droższy ... niż ten nowy :wink:
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz

          • krzys71
            Drive
            • 2008
            • 41

            #6
            zurcio, z używanym zamkiem może być podobny proble ile pochodzi mikrostyk loteria, zobacze jeszcze zdejmę tapicerke i sprawdzę przewody i kostki łączące a nóż widelec a potem bedziemy dumać co i jak zrobić )))

            Komentarz

            • zurcio
              RS
              • 2008
              • 2046

              #7
              Zamieszczone przez krzys71
              zurcio, z używanym zamkiem może być podobny proble ile pochodzi mikrostyk loteria, zobacze jeszcze zdejmę tapicerke i sprawdzę przewody i kostki łączące a nóż widelec a potem bedziemy dumać co i jak zrobić )))
              Ja byłem przekonany, że już konkretnie wiesz co dolega ... :diabelski_usmiech
              Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

              Komentarz

              • pablo_doctor
                Elegance
                S_OCP Member
                • 2007
                • 791

                #8
                to prodycent tych mikrostykow - BURGESS
                pablo_doctor

                Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

                CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

                http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

                Komentarz

                • krzys71
                  Drive
                  • 2008
                  • 41

                  #9
                  pablo_doctor, dzięki może jeszcze się orietujesz gdzie mozna je zdobyć ?

                  [ Dodano: Pon 26 Sty, 09 17:02 ]
                  zurcio, he he tego i magicy z ASO rzadko wiedzą a dochodza metoda prób i błedów
                  a nie orietujesz oświetlenie wewnetrzne ma jakieś powiązanie z oswietleniem drzwi i mikrostykiem chodzi mi o przekazniki ? bo ostatnio oswietlenie wew opcja otwarcia drzwi po ich zamknieciu gasnie z opóznieniem i słychąć odgłos przełączania ?

                  [ Dodano: Pon 26 Sty, 09 17:12 ]
                  pablo_doctor, raz jeszcze dzieki juz znalazłem V4NCT7

                  Komentarz

                  • Robin_Hood2
                    Drive
                    S_OCP Member
                    • 2007
                    • 40

                    #10
                    Witam,
                    Przełącznik można kupić w sklepie TME w Łodzi: http://www.tme.eu/pl/katalog/artykul...earch%3Dv4nct7

                    Dla uzupełnienia poniżej relacja naszych kolegów z Czech z wymiany mikroprzełącznika :
                    [inline:Zamek-mikrospinac42.jpg] Častá závada je, že odjede mikrospínačdveří. A při otevření dveří nám nesvítí interiérové světlo. A nepípají světla, když jsou zapnutá... a nejde zavřít auto zevnitř

                    oraz z naszego forum:
                    Pozdrawiam, Robert

                    Komentarz

                    Pracuję...