Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sterownik silniczek winda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sterownik silniczek winda

    Zamieszczone przez piotrw79
    ... i jakim kosztem prawda. Jest to najtańszy sposób na minimalne podniesienie przodu. Takie jest moje zdanie- wiem bo mam
    i najpewniejszy sposób na wyrwanie kielichów przedniego zawieszenia...
    KASOWANIE BŁEDÓW, ODCZYT PIN IMMO, KOREKTA STANU LICZNIKA, WYŁĄCZENIE IMMO W ECU
    TEL. 608 686 303
    GG5991254

  • #2
    sterownik silniczek winda

    moim problemem jest zamek centralny z pilota poprostu nie zamyka sie zamek od kierowcy reszta zamkow sie zamyka (bagaznik, lewe tylne drzwi prawe oba) są tez inne problemy mianowice nie swieci sie lampka otwartych drzwi z prawej strony w drzwiach. Nie swieci sie tez kontrolka otwartych drzwi jak są otwarte prawe drzwi. podejżewam moduł przy windzie ten przy silniczku ale wole sie zapytac moze ktos juz mial taki problem? koleszka sprawdzał wszystkie bezpieczniki i niby gra gitara prosze o pomoc :roll: a i przy okazji tez nie moge ustawic lusterka lewego no i nie grzeje ich? octavka 2002 rok

    Komentarz


    • #3
      Grubsztyk88, popekały Ci przewody w drzwiach przy zawiasach pewnie... ale z drugiej strony wszystkie na raz? :roll:

      [ Dodano: Pon 26 Sty, 09 21:14 ]
      Grubsztyk88, a sprawdzałeś czy dochodzi tam wogóle prąd?
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • #4
        dzięki sprawdze :wink: jak to nie bedzie to to jeszcze napisze :roll:

        Komentarz


        • #5
          Znalazłeś przyczynę??

          Komentarz


          • #6
            Na 100 % uszkodzony sterownik przy silniczku szyb ... ugnite piny i zalany scalak ... dziś przerabiałem to u siebie ...

            Komentarz


            • #7
              witam serdecznie wszystkich.

              Mam ten sam problem co Grubsztyk88

              cytuje.
              "moim problemem jest zamek centralny z pilota poprostu nie zamyka sie zamek od kierowcy reszta zamkow sie zamyka (bagaznik, lewe tylne drzwi prawe oba) są tez inne problemy mianowice nie swieci sie lampka otwartych drzwi z prawej strony w drzwiach. Nie swieci sie tez kontrolka otwartych drzwi jak są otwarte prawe drzwi. podejżewam moduł przy windzie ten przy silniczku ale wole sie zapytac moze ktos juz mial taki problem? koleszka sprawdzał wszystkie bezpieczniki i niby gra gitara prosze o pomoc a i przy okazji tez nie moge ustawic"

              Ja mam octavia 2003 rok 1,4
              Nie działa mi jeszcz ponadto podświetlenie regulacji temperatury i nawiewnicy. Nie działa również zapalniczka. Z tym, że to może być odrębny problem.

              Pytanie moje jest nastepujące, czy faktycznie najczęściej jest to strownik, czy może, ktoś się spotkał z jeszcze inną przyczyną awarii. Jesli to możliwe to poproszę o podanie namiaru gdzie ewentualnie mogę nabyć cześci potrzebne do naprawy.

              Mam jeszcze problem z alarmem, włącza się co chwilę, czy to może być też od tego? Spotkali się Państwo z czymś takim?

              Z góry dziękuje za poświęcenie czasu i czekam na podpowiedzi bo powoli doprowadza mnie do furii wieczne ładowanie akumulatora, jak zapomnę wyłączyć swiatła, a zdarza mi się to często:-))
              Pozdrawiam
              Jacek Mrozek z Tczewa

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X