Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dwu-rurka albo z katalizatorem 1.6 55kw AEE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z dwu-rurka albo z katalizatorem 1.6 55kw AEE

    Witam

    O której i gdzie dokładnie?

  • #2
    Problem z dwu-rurka albo z katalizatorem 1.6 55kw AEE

    Witam wszystkich!Sam juz nie wiem co jest grane Po miedzy 80km a 100km buczy mi w samochodzie ale nie wiem co Wymienilem uszczelke kolektora wydechowego dwu-rurki i dalej to samo ale wpadlem na taki pomysl tzn. miedzy dwu-rurka a katalizatorem nie mialem orginalnie podlaczonych tych dwuch rurek z katalizatorem(rurka w rurke i obejma) tak mialem Faktycznie luzne to bylo tam tak wiec kupilem zlacze elastyczne gietkie i przyspawalem to zlacze miedzy dwu-rurka a katalizatorem i byla cicho w miare ale do czasu i znowu to samo mam.Zatkalem rowniez rure z tylu i nigdzie nic nie uciekala.Jutro jeszcze raz wejde pod samochod i to dokladnie sprawdze.Mysle ze to moze byc wina katalizatora fak faktem samochod juz ma przejechane 210tys i smiga jak burza tylko te zasrane buczenie wiekie dzieki za odpisanie!Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      To buczenie to moze byc luzna blacha oslaniajaca na kotalizatorze. Wez mlotek walnij nim zdrowo w uklad wydechowy i zobacz co wpada w rezonans. Ja kiedys mialem wlasnie luzna ta blache, nie bylo tego widac bo luzna byla od gory, ale mlotek zdiagnozowal wszystko trafnie.
      M47N2

      Komentarz


      • #4
        longiermartin,
        Katalizator jak się rozsypał to w środku, i nie będzie nic uciekać na zewnątrz.

        Zamieszczone przez AndiT
        Wez mlotek walnij nim zdrowo w uklad wydechowy i zobacz co wpada w rezonans.
        Powinno być słychać takie charakterystyczne "gruchotanie"

        Forum - Octavia Club Polska
        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

        Komentarz


        • #5
          A może oponki??? Mi tak buczały tylne, jak się wyząbkowały.
          Moja Octavka tyle pali---

          Piszę poprawnie po polsku.

          Komentarz


          • #6
            Oponki raczej to nie beda, bo odglos od opon nie jest taki jak w opisie.
            Ja jak napislem wczesniej jestem za stara szkola, czyli mlotek i przecinak.
            Przywal porzadnie pare razy w wydech i sluchaj co wpada w rezonans, przy okazji jak cos sie urwie to przyspawasz i po klopocie. Czasami sprawy trzeba po mesku w swoje rece wziasc.
            M47N2

            Komentarz


            • #7
              dzieki za podpowiedzi

              Dzis dokladnie obejrzalem caly tlumik od kolektora do tylnego tlumika.Nigdzie nic nie u cieka na luzie do dalem gazu to faktycznie w kolektorze cos tam charczy zrobie tak jak pisaliscie uderze raz a mocno.Pozdrawiam i dziekuje

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X