Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Stłuczka lusterkami i problem ...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Stłuczka lusterkami i problem ...

    czyli to sa przetwornice?? tylko innych marek tak :?:

  • #2
    [O1] Stłuczka lusterkami i problem ...

    Dziś miałam stłuczkę lusterkami z BMW, ale kierowca chyba się mnie przestraszył i uciekł. Była noc i nie mam nawet nr. rejestracyjnego.
    Problem mam taki, że pękło mi całe lusterko z wkładem włącznie i zastanawiam się czy mam szansę na uzyskanie jakiegoś odszkodowania od Warty, z tymże nie mam AC. Po policje nie dzwoniłam, bo nie chciało mi się stać 2 godzin na mrozie ;-)
    Dajcie znać jak macie jakieś pomysły...
    Octavia- przywilej nie konieczność

    Komentarz


    • #3
      mc emilka, kup używane lusterko na allegro i po sprawie, nie ma innego sensownego rozwiązania
      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Guguś
        mc emilka, kup używane lusterko na allegro i po sprawie, nie ma innego sensownego rozwiązania
        też tak myślę. odszkodowanie będzie chyba raczej niemozliwe do wyciągnięcia od ubezpieczyciela :roll:
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          brak sprawcy = brak odszkodowania.
          nawet jeśli byłoby AC, to myślę, że kalkulacja : wartość lusterka, a zmiana składki po utracie zniżki za bezszkodowość wyszłaby na jedno.
          więc : allegro, i po temacie.
          Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez huwe
            więc : allegro, i po temacie.
            i niestety nic mądrzejszego tu nie wymyślimy, pozostaję zakup lusterka :|
            Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

            Komentarz


            • #7
              Re: Stłuczka lusterkami i problem ...

              Zamieszczone przez mc emilka
              kierowca chyba się mnie przestraszył i uciekł
              nie dodawaj sobie :P
              Pewnie się ewentualnego alkomatu wystraszył i stąd potrzeba oddalenia się do domu
              była O1 1,6 102 KM
              była O1 1,9 TDI 90 KM
              była O2 1,9 TDI DSG 105 KM
              był Citroen Berlingo 1,6 HDI
              jest Ford Tourneo Courier

              Komentarz


              • #8
                Ok. Lusterko na portalu aukcyjnym znalazłam za 89zł+ lakierowanie.
                A byłam u kolesia który kleji i szpachluje takie plastiki samochodowe i powiedział mi że 60 za naprawę tego. Bez lakierowania. Dodam ze mam wszystkie ukrychnięte elementy i chyba sama spróbuję to posklejać..... zawsze będzie w zapasie :P

                Dzięki za odzew!!!
                Octavia- przywilej nie konieczność

                Komentarz


                • #9
                  miałem kiedyś taki przypadek w nocy przy kiepskiej pogodzie. Obaj zatrzymaliśmy się ale każdy twierdził że to nie z jego winy więc żadnej policji podaliśmy sobie ręce. Z AC nie chcieli tego przyjąć bełkocząc że mają jakąś minimalną kwotę pod którą nie dało się tego lusterka podciągnąć . Tak więc została naprawa na własną rękę

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez mc emilka
                    i chyba sama spróbuję to posklejać
                    Nie zdziw się jak się rozleci na wybojach, szczególnie na mrozie. :lol:
                    A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
                    AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
                    O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
                    -------------------------------------------------
                    Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

                    Komentarz


                    • #11
                      ja tak mialem w listopadzie policja odpada i tak uznaja obu stronna wine ja na alegro za 200 stowki kupilem odrazu bylo polakierowane

                      Komentarz


                      • #12
                        W moim kolorze nie niestety nie ma.. Granatowy metalic. Co do sklejenia: Żywica poliestrowa + włókno i będzie dobrze :wink: Do tego szpachlóweczka i może jakąś kredkę znajdę :P
                        g_rego_r bardzo dziwne, bo jak masz AC masz to gdzieś gdzie to "podciągną". Powinni ci wypłacić. Ale w/g mnie to nie załatwiłeś sprawy bo nie miałeś żadnego kwitu od tego kolesia lub od policji.
                        Kwestia tylko taka czy opłacałoby się wydebić od nich 200zł, bo zniżki by poleciały?
                        Pewnie nie...
                        A wina faktycznie jest obustronna, chyba że skierujesz sprawę na drogę sądową
                        Tylko po co? :diabelski_usmiech
                        Octavia- przywilej nie konieczność

                        Komentarz


                        • #13
                          Mnie chcieli policzyc w ASO 600 zl z malowaniem czarny perla. Kupilem od kogos na Forum bo jesli policzysz z AC (wandalizm bez sprawcy) to nie bedziesz mial znizi za bezszkodowa za ostatni rok.
                          PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez mc emilka
                            g_rego_r bardzo dziwne, bo jak masz AC masz to gdzieś gdzie to "podciągną". Powinni ci wypłacić.
                            Stwierdzili że zbyt niska kwota wchodziła w grę a oni wypłacają dopiero od 500 czy jakoś tak a że fakt ten miał miejsce dawno więc nie pamiętam kwot.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X