Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia

    pomysł super, tylko coś cisza w temacie :?: jeśli chodzi o moją osobę z miłą chęcią się pojawię

  • #2
    Octavia

    Witam,


    Jestem właścicielem od listopada 2008 Octavi 2.0(APK) r 2001 przebieg 136tys km. w wersji elegance z sekwencyjną instalacją gazową.
    Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu ale mam pytania odnośnie spalania.

    Ile powinien spalać benzyny a ile gazu?( przy włączonej klimie i bez)

    Zaobserwowałem że przy włączonej klimie spala mi około 15 litrów/100km(bak 45 litrów a robię 300 km) gaz BP lun Shell. Poprzedni właściciel twierdził że robił około 400km. Czy to możliwe?

    Czy możliwe ,że jest ustawiona za duża dawka gazu?(tak twierdzi ex właściciel)

    Nie mam instrukcji obsługi bo ex właściciel gdzieś posiał. Gdzie mógłbym ja kupić.

    Proszę również o informacje gdzie można kupić plastikową osłonkę w zderzaku od strony pasażera( niestety ktoś mi wyjął pod blokiem - nic tylko ręce poucinać!)

    Z góry dziękuje za wszelkie informacje i pomoc:-)

    Bono z Wawy
    Bono

    Komentarz


    • #3
      wbono ... dolaczyles do forum dzisiaj wiec pewnie jestes jeszcze zielony ops:
      1. temat zle zatytulowany ... jesli nie zauwazyles to wszystko na tym forum dotyczy octavii. :shock: ( widac ze regulamin nie do konca przeczytany)
      2. przycisk szukaj :|
      3. bylo :wink:
      miauuuuuuuuuuu!
      O1 SLX

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X