Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Usterka fotela

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Usterka fotela

    Witamy

  • #2
    [O1] Usterka fotela

    Jakimś cudem, w czasie jazdy, wypięła się sprężyna spod fotela, która bierze udział w podnoszeniu/opuszczaniu fotela. Dziwne to bylo uczucie, bo huk był jakbym w nie wiadomo co przy...bał bokiem. Próbowałem sam ją naciągnąć, ale kiepskie dojście jest do punktów zaczepu i nie bardzo mi to wchodzi. Znacie może jakiś godny polecenia zakładzik (W-wa, okolice), który by się mógł tym zająć?
    Staram się pisać poprawnie po polsku.

    Komentarz


    • #3
      salvado, a może dasz rady sam zawalczyć :twisted:

      Forum - Octavia Club Polska

      trzymam kciuki
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        zurcio,
        tak, czytałem posta zgucia i właśnie z jego pomocą próbowałem coś zrobić, ale niestety, poległem. Sprężyna jest jednak dość mocna i trudna do naciągnięcia. Dodatkowo, super trudno ją odpowiednio zaczepić.
        Swoją drogą ciekawe, dlaczego spadła? Mocowania całe, uszy sprężyny też wystarczająco zagięte, a jednak ...
        Staram się pisać poprawnie po polsku.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez salvado
          Swoją drogą ciekawe, dlaczego spadła?
          TTTM, czasami się zdarza ... mnie ominęło :arrow: znajomemu spadła 2 razy :diabelski_usmiech
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X