Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] pokrywa silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] pokrywa silnika

    Witam kolegów.

    Czy "etka"można śćiągnąć z internetu czy jest tylko do kupienia.Znalazłem gościa ktory sprzedaje 42+koszty przesyłki.

  • #2
    [O1] pokrywa silnika

    mam pytanie: przed zakupem nowej octavii I oglądałem pojazd od spodu, pamiętam że 1,9 TDI miał taką pokrywę z tworzywa osłaniającą silnik na podwoziu, benzynowe pojazd o poj. 1,6 takiej pokrywy nie miał. Sprzedawca twierdził że taką pokrywę montuje się seryjnie tylko w 1,9 z uwagi że to są cięższe silniki, w 1,6 taka pokrywa to opcja tzw. "na bezdroża"... Czy tak rzeczywiście jest czy po prostu gościu mi ściemnał coś? jeżeli tak jest rzeczywiście to czy wskazanym byłoby zamontować taką pokrywę (raczej nie poruszam się samochodem poza asfaltowymi drogami)

    Komentarz


    • #3
      Re: pokrywa silnika

      Zamieszczone przez hamsterus
      mam pytanie: przed zakupem nowej octavii I oglądałem pojazd od spodu, pamiętam że 1,9 TDI miał taką pokrywę z tworzywa osłaniającą silnik na podwoziu, benzynowe pojazd o poj. 1,6 takiej pokrywy nie miał. Sprzedawca twierdził że taką pokrywę montuje się seryjnie tylko w 1,9 z uwagi że to są cięższe silniki, w 1,6 taka pokrywa to opcja tzw. "na bezdroża"... Czy tak rzeczywiście jest czy po prostu gościu mi ściemnał coś? jeżeli tak jest rzeczywiście to czy wskazanym byłoby zamontować taką pokrywę (raczej nie poruszam się samochodem poza asfaltowymi drogami)
      W silniku TDI miska olejowa jest niżej niż w benzynie (tak przynajmniej mi się wydaje).
      Co do pakietu na bezdroża to jest to metalowa oslona (płyta) pod silnikiem i podniesione zawieszenie o ileś tam milimetrów.
      Dla silnika TDI jest montowane seryjnie wyciszenie pod maską.

      Komentarz


      • #4
        Sprzedawca miał rację, w silnikach TDI jest montowana płyta podsilnikowa z tworzywa, w benzynowych tylko boczne małe osłony z tworzywa.
        Co do pakietu na bezdroża to tak jak w opisie poprzednika a czy potrzebny to już zależy od Ciebie ale to spory wydatek ... opłaca się dopiero przy drugiej uszkodzonej misce olejowej .

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez capsel
          ale to spory wydatek
          jeśłi mówimy o ori to tak ale można taką płytę też zrobić u znajomego ślusarza za śmieszne pieniądze :!:
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X