Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problemy po wymianie maglownicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problemy po wymianie maglownicy

    ups, faktycznie, źle doczytałem ops:

    vwojtas - a które ATT zakupiłeś? Jak wyglądają te przyciemniane "szprychowe" w rzeczywistości - ktoś widział? W szczególności - jak pasują do czarnej perły

    sorki za O/T

  • #2
    problemy po wymianie maglownicy

    witam. mialem niedawno wymieniona maglownice na zregenerowana. niestety po wymianie zauwazylem kilka nieepokojacych rzeczy:

    1 przy rozruchu i gaszeniu silnika slychac wyraznie jak sie cos z przodu rzuca i stuka
    2 przy delikatnym przyspieszeniu lub przychamowaniu sllychac z przodu delikatyny stuk
    3 przy srednio dynamicznym ruszeniu z miejsca slychac jakby cos sie slizgalo wydajac taki odglos szurania, szorowania
    4 czasem przy delikatnym hamowaniu pedal zaczyna wpadac w wibracje i tez cos halasuje.

    Co sie dzieje? maglownica byla zmieniana bez drazków, ktore byly przelozone ze starej. mam nadzieje ze bedzie ktos umial pomoc, bo wracam zaraz do warsztatu i chcialbym wiedziec co mi napsuli.

    Komentarz


    • #3
      ja wymieniałem maglownice niestety juz az 3 razy i powiem szczerze ze są to wyjątkowo dziwne objawy jak na maglownice moze wiec poprostu czegos nie dokrecili Tobie

      Komentarz


      • #4
        jezeli chodzi o hamulce to podobna wina ukladu ABS - pompa albo jakies czujniki nawalaja i niepotrzebnie wlaczaja abs przy powolnym hamowaniu, a szuranie podczas ruszenia to niby ze ta pompa wtedy odpuszcza? nie wiem co o tym myslec, komputer bledow nie znalazl i poradzili mi zebym tego nie ruszal na razie bo to droga impereza i czekal az sie do konca rozpadnie bedzie wtedy wiadomo co. co o tym myslicie?

        a jezeli chodzi o stukanie to niby wina poduszki silnika i skrzyni. jak naciskali silnik od gory to piszczala. podobno nie trymaja dobrze i dlatego sie telepie przy odpalaniu i gaszeniu. tylko ze zarowno poduszke od silnika jaki i od skrzyni wymienialem jakies pol roku temu, niestety w 2 roznych warsztatach. myslicie ze powinienem do nich jechac i reklamowac?

        [ Dodano: Sro 11 Lut, 09 11:51 ]
        mam prosbe, czy ktos jest w stanie pomoc mi zdiagnozowac ktora lub ktore poduszki odpowiadaja za to walenie? lomocze prawie zawsze przy odpalaniu i gaszeniu. jak lekko przyspiesze lub przychamuje silnikiem to slychac pojedyncze stukniecie. odczuwalne jest to bardziej po stronie kierowcy. nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale przy ostrym skreceniu kierownicy przy powolnej jezdzie tez cos czasem halasuje. moge sam zrobic jakies testy aby sprawdzic cos dokladniej? chcialbym wiedziec co jest przyczyna zeby w warsztacie nie probowali mi jakiegos kitu wcisnac.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X