Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Microswitch w drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Microswitch w drzwiach

    witam koledzy ja mam troche inny problem z wycieraczkami od wczoraj kiedy to tem peratura zeszła 14 stopni poniżej zera jak jechałem chciałem włączyć wycieraczki to ku mojemu zdziwieniu ruszyły sie tylko jakieś 2 - 3 cm i dalej nie chciały ponowne włączenie wycieraczek i dalej 2 cm normalnie chodziły jakby chciały a niemogły :?: ale jak juz dojechałem na miejsce i po jakiś 15 minutach wróciłem do auta to ku mojemu zdziwieniu wycieraczki zaczeły chodzić normalnie :? potem wracam do domu i znów to samo podczas jazdy nie chodzą a po chwili postoju znów działaja. pierwsza moja myśl że cos przywarzło ale to na postoju tez by było zamarznięte.
    Jak ktoś miał podobny problem prosił bym o jakąś odpowieź
    POZDRAWIAM

  • #2
    [O1] Microswitch w drzwiach

    Wiem, było milion razy o nim, ale mam pewną wątpliwość:
    Jeżeli to on jest odpowiedzialny za włączanie (zero wątpliwości) oświetlenia kabinowego, to dlaczego oświetlenie załącza się dopiero po delikatnym uchyleniu drzwi, gdy klameczka zamka już wszystko zrobiła, co miała zrobić? U mnie tak właśnie jest, że światełko zapala się nie w chwili pracy cięgna, ale dopiero po nieznacznym uchyleniu drzwi. W trakcie tegoż uchylania, nic mechanicznego, co miałoby mieć wpływ na microswitch, już się chyba nie dzieje.
    Gdzie popełniam błąd w rozumowaniu?
    Staram się pisać poprawnie po polsku.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X