Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

oparcie fotela kierowcy opada

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • oparcie fotela kierowcy opada

    No dokładnie, equalizer i surround. Oczywiście że na postoju słyszę. Ustawiam ROCK, dużo basu, odpalam silnik - i basu nie ma. Podbijam suwakami.

    Ale dobrze Cię zrozumiałem, Superb ma ten sam problem co Octavia?

    Mnie ASO zapewnia, że VAG przekaże w Polsce nowy soft w II kw. 2010.
    kasiuelka

  • #2
    oparcie fotela kierowcy opada

    Witam
    Mam dziwny problem, oparcie fotela kierowcy opada podczas jazdy, dla sprawdzenia zaznaczyłem na pokrętle oraz na obudowie plastikowej fotela przykładowe ustawienie, po przejechaniu około 10 km pokrętło od regulacji obróciło się o około 90 stopni, z tego wynika że pokrętło cofa się wraz z opadaniem oparcia fotela.
    Moje pytanie brzmi czy spotkaliście się może z taką usterką i jak ewentualnie naprawić taki fotel.
    Jest to bardzo męczące i denerwujące.
    Dodam że jest to fotel z regulacją wysokości, bez regulacji lędźwi.

    Z góry dziękuje za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      radzio30, tutaj powinieneś znaleźć pomoc: Forum - Octavia Club Polska
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        zurcio, dzięki za zainteresowanie ale niestety w odnośniku co podałeś nic nie ma na ten temat, zresztą przed napisaniem wszystko dokładnie sprawdziłem, żeby temat się nie powtórzył

        Komentarz


        • #5
          ops: fakt, przepraszam za zamieszanie, tam jest lędzwiowy a u Ciebie całe oparcie...

          tak to jest, jak czlowiek kawy nie wypije ... :?
          jeszcze raz sorki ...
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X