Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[1] Nie odbija stacyjka Octavia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [1] Nie odbija stacyjka Octavia

    Cześć.
    Jak widać mam octavia 1 tour. Z CB to juz mój 4 samochód. Niestety musze przyznac, że o montażem radia w Octawce miałem najwiecej problemów. Wcześniej miałem Megane I, Megane II, Focus II i Astra II. W każdym z tych aut bez probelmu radio się mieściło w półce pod radiem. W Octavi jest jakiś słupek i moje radyjko wystaje. Juz się przyzwyczaiłem że wystaje, ale wygląda troszke smiesznie. Osobiście używam radia UNIDEN 520XL PRO, oraz anteny ALAN 9PLUS. Zestaw ten mam już kilka lat, i sprawuje się bardzo dobrze. Wcześniej miałem Alan 100, i Unieden to o niebo lepsze radio. Polecam wszystkim anteny montowane na stałe, na motylka lub do dachu. Magnes ma gorsze parametry, i ryzyko spadniecia (uderzyłem kiedyś w gałęzie z drzewa i po szybie... ((. Montować na stałe polecam oczywiście z lewej strony samochodu, z tych samych powodów.
    Pozdr
    MW
    www.a3-club.net
    1997 A3 1.6 AEH

  • #2
    [1] Nie odbija stacyjka Octavia

    Witam !!!


    Szukałem na forum ale nie znalazłem nic na temat problemów ze stacyjka

    "Wykląda to tak jak by kluczyk po odpaleniu silnika nie cofną się sam i trzeba to zrobić ręcznie
    jak sie tego nie zrobi nie włączają się żadne systemy ABS , Poduszki , Światła .

    Miał ktoś ten problem i jakie jest najprostsze rozwiązanie pewnie jakas śnieszna sprezynka sie zepsuła ale niwiem


    Pozdrawiam i Thx za pomoc

    Komentarz


    • #3
      Zgadza się, pękła sprężyna w kostce stacyjki i masz to do wymiany.
      Znajomy tak zwlekał z wymianą i żona wydymiła mu rozrusznik.
      DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
      www.chiptuning.katowice.pl
      DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

      Komentarz


      • #4
        Wymień kostkę stacyjki, parę złotych a jaki komfort
        !!NOWOŚĆ W OFERCIE LIQUI MOLY MOLYGEN 5W50!!
        Sklep VAGTECH
        Oficjalny dystrybutor olei Meguin
        Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
        02-232 Warszawa
        tel. 22 8462646, kom. 692312345, 694 679 252

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X