Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skrzynia biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skrzynia biegów

    Zamieszczone przez RALF
    z copernicusa gdyż jest łatwiejszy w obsłudze bardziej intuicyjny i nie ma miliona punktów na mapie.
    Wyłącz punkty poi i będziesz miał spokój. A punkty poi się przydają (fotoradary i suszarki bo te przydają się podwójnie jak nie więcej)

  • #2
    skrzynia biegów

    witam ostatnio miałem wypadek wpadłem w poślizg obkręciło mnie i uderzyłem lewym kołem w drzewo wtygieło mi wchacz i przegłub ale nie wiem co jest z skrzynia biegów czy spadła z poduszek czy może pół oś się wbiła i coś uszkodziła bo nie chcą mi wchodzić biegi3 nawet nawet jedynka ciężko ale4 wogóle jeśli da rade to narawić prosze napisać co i jak dzięki pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      skrzynia raczej nie spadła z poduszek pozatym było by to widac i słychac....

      mysle ze uszkodziłes podczas zdazenia jakies wałek lub jakies koło lub synchronizator
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • #4
        a ciężka będzie naprawa tego?? podczas odpalonego silnika wrzucanie biegu powoduje zgrzyt. Jest możliwe naprawa samemu?? jak nie to ile mniej wiecej mechanior może zawołać za naprawe??

        Komentarz


        • #5
          Jasiu1907, ciężko powiedzię, może to być wszystko więc nie można tak o powiedzieć jaka cena za naprawę. to wróżenie z fusów...
          ps radzę nie jeżdzić tym autem z nienaprawioną skrzynią
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • #6
            nie nie uto zostało przetransportowane lawetą bo nie dostawał nawet napedu na pół oś takrze bez naprawy ani rusz

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Jasiu1907
              nie nie uto zostało przetransportowane lawetą bo nie dostawał nawet napedu na pół oś takrze bez naprawy ani rusz
              jak nie dostawał napędu to najprawdopodobniej cos z sprzegłem

              nawet jak jestes mechanikiem to bez sciagaczy nie dasz rady
              ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

              ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

              Komentarz


              • #8
                Sprzeglo moze i nie ale podejrzewam ze rozsypalo mechanizm roznicowy po uderzeniu
                Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                Komentarz


                • #9
                  czyli mogło by to oznaczać skrzynia do wymiany czy da się to jakoś naprawić

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Jasiu1907
                    czyli mogło by to oznaczać skrzynia do wymiany czy da się to jakoś naprawić
                    mechanizm to koszt od 1000 do 1500 zł( w zaleznosci od tyou skrzyni) + jakies srubki + robocizna

                    taniej wyjdzie uzywana skrzynia
                    ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                    ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                    Komentarz


                    • #11
                      Jasiu1907, W tym przypadku oznacza to wymiane skrzyni biegow. Jesli chcesz moge dac ci namiar na mojego znajomego ktory sie specjalizuje w naprtawach skrzyn biegow. Stara zdajesz i dostajesz sprawna. Kolega jest ze slaska.
                      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        po otwarciu maski okazało się że poduszka mocująca silnik pekła bo jest aluminowa i przez to biegi nie działały po kupieniu nowej jest wszysko cacy teraz tylko pozostaje sprawa rozebrania przegłubu bo niestety jest dokręcony na torksy i nie mieliśmy jak się dostać ale w wtorek obadamy bo już mam załatwione

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X