Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Octavia 2002r] Pytanie/Problem z alarmem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Octavia 2002r] Pytanie/Problem z alarmem.

    Zamieszczone przez vince123
    trzeba bedzie wyjezdzic. :P ... zdarzysz zatankowac :wink:
    to dobrze bo juz od 2 miesiecy nie jezdze na gazie ; ) zbyt czeste wystrzaly ;d

  • #2
    [Octavia 2002r] Pytanie/Problem z alarmem.

    Witam mam pytanie. Chodzi mi o alarm w Octavi z 2002r 1.6 silnik 55 KW. Psuje się coś z alarmem czasem otwiera wszystkie drzwi a czasem tylko jedne lub dwoje. Możecie coś podpowiedzieć o co chodzi?? I następne pytanie dotyczy tego czy alarm jest połączony z imobilajserem i cz posiada odcięcie zapłony?? Może wchodziło by w grę coś takiego żeby kupić drugą centralkę na allegro i wrzucić ja na miejsce starej ?? Mam na myśli na przykład coś takiego:
    Link

    Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi PS: (jeśli czegoś nie powiedziałem, prosił bym o zapytanie na pewno dopowiem.)
    PoZdRaWiAm Karollo

    Komentarz


    • #3
      Co do pierwszego pytania, to chyba psuje się centralny zamek a nie alarm.
      Alarmy nie są łączone z immobilajzerem. To są dwa różne zabezpieczenia. Co do odcięcia zapłonu, to najlepiej odpalić auto na wyjącym alarmie Jak zgaśnie, znaczy się że ma :szeroki_usmiech
      Co do wymiany, to nie wydaje mi się, że można od tak wymienić centralkę na byle jaką, chyba, że znajdziesz taki sam alarm. Jeżeli usterką Twojego alarmu jest tylko otwieranie drzwi, to raczej alarm jest ok, a pieprzy się centralny, albo wiązki w drzwiach.

      Komentarz


      • #4
        Karollo, tak jak mówi gregor6,
        Zamieszczone przez gregor6
        wiązki w drzwiach.
        zacząłbym poszukiwania od tego.

        Zresztą skorzystaj z Szukajki bo temat otwierania centralnego był poruszany na forum.
        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

        Komentarz


        • #5
          Dzięki bardzo za odpowiedź. Wiem szukałem i znalazłem ale chciałem i tak zapytać o zmianę tej centralki a tego nigdzie nie znalazłem dlatego założyłem nowy temat.
          PoZdRaWiAm Karollo

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X