Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nawiew przedniej szyby pracu8je tylko w połowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nawiew przedniej szyby pracu8je tylko w połowie

    Zamieszczone przez Marx
    moze ktos inny ma jakis markowy drogi szampon samochodowy pod reka i moglby podac sklad?

    Ps. to grupa dyskusyjna, chyba wolno dzielic sie przemysleniami? O ile wierze ze woski sa rozne (choc nie wiem czemu ta carnauba w woskach taka droga, skoro kilogram kosztuje 80zl Link ) to w szampony juz nie do konca.
    Faktycznie bardzo trafne pytanie

  • #2
    nawiew przedniej szyby pracu8je tylko w połowie

    witam,

    poczytałem trochę na forum o parujących szybach, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. otóż paruje mi przednia szyba od strony kierowcy, ale znam powód tego zjawiska. jak przyłożędłoń nad dmuchawę pod szybą to nie pracuje on równomiernie (od strony pasażera wieje mocniej a od strony kierowcy bardzo słabo co oczywiście przekłada się na to że mam zaparowaną moją część szyby).

    w związku z tym mam pytanie co z tym zrobić ??? próbowałem jakoś sprężonym powietrzem to przedmuchać na stacji benz., ale nic to nie pomogło. proszę o poradę

    dzięki, pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      spacedrama, chyba będziesz musiał rozebrać deskę od spodu i popatrzeć na rury doprowadzające powietrze. może ktoraś spadła lub sie rozpięła.
      jak nie wiesz jak to zrobić to najlepiej podjedź do kogoś kto umie to rozbierać --- lakiernik , ktoś od audio, alarmów.
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X