Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwny odglos. 1998 1.6 75KM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwny odglos. 1998 1.6 75KM

    Znajoma byla z synem 8 letnim, na ulotce w kinie pisalo ze od 12 roku zycia. Nie bylo problemu.

    A sam film to majstersztyk. Efekty efektami, ale tez i emocje bylo czuc w tym filmie. A ze bajeczka co prawda z podwojnym dnem to co? Mi sie bardzo podobalo. Polecam wszystkim

  • #2
    dziwny odglos. 1998 1.6 75KM

    witam wszystkich. w zeszlym kupilem swoja octavie wszystko jest idealnie ale niepokoi mnie dziwny odglos przy lewym przednim kole otóż to nie jest stukanie ale dziwne piszczenie jakby cos sie ocieralo. dzieje sie tak w momencie jezdzenia po dziurach lub nierownosciach a nie np na progach zwalniajacych. co to moze byc bo nie mam zielonego pojecia. pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      daber85, proponuje wjechać na kanał i pobujać trochę autem, przyciskając go z przodu i wtedy powinieneś zlokalizować opisane przez ciebie "odgłosy". tak z opisu to może być kilka rożnych rzeczy, amortyzator, przegub, wahacz itd., itp. :wink:

      Komentarz


      • #4
        daber85, ja miałem tak samo u siebie, okazało się ze osłona tarczy się podgieła i na dziurach ocierała o tarcze, odkręciłem koło odgiełem osłone i przestało

        Komentarz


        • #5
          ok dzieki bardzo jutro sprawdze. pozdrawiam

          [ Dodano: Nie 22 Lut, 09 19:01 ]
          odnosnie odgglosu. pojawia sie on czesto gdy w dziure wpadam prawym kolem a odglos pochodzi ze strony lewej.

          [ Dodano: Pon 23 Lut, 09 18:29 ]
          sprawdzilem i w kolacf niby wszytko ok zadnych luzow i odksztalcen

          [ Dodano: Pią 27 Lut, 09 21:08 ]
          ten odglos znika gdy pojezdze trroszke

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X