Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usterka wskaźników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Usterka wskaźników

    Jak macie tego TRIFLEX`a to powiedzcie mi koledzy, jak na Boga mam Was ostrzec na drodze skoro nie widze, że macie CB...

  • #2
    Usterka wskaźników

    Pojazd: Skoda Octavia II 1.9 TDI 105 km 2007 r.
    Usterka: Dzisiaj jak uruchomiłem silnik wyłączyła mi się cała deska rozdzielcza oprócz tego kwadrata gdzie są wyświetlane kilometry . Bezpieczniki sprawdzałem i wszystkie dobre żeby tego było mało to nastąpiła taka dziwna sytuacja . Jak przekręcam kluczyk to zegary i kontrolki działają gdy uruchomię silnik po trzech sekundach gasną i od czasu do czasu się włączają . Termometr doszedł do -45 stopni i teraz powoli wraca do normy

    Komentarz


    • #3
      yaro_11, proponuje podłączyć pod VAG-a, tam ci wykaże błąd lub usterkę :wink:

      Komentarz


      • #4
        Historii ciąg dalszy . Dzisiaj uruchomiłem samochód i się okazało że wszystko wróciło do normy akurat dzisiaj była dodatnia temperatura i bardzo prawdopodobne że to ma wpływ na tą usterkę . Mam już umówioną wizytę w serwisie ale teraz podłączenie do komputera nic nie da bo wszystko działa normalnie . Nie mam w ogóle pojęcia jak ją w takiej sytuacji zlokalizować . Co ciekawe byłem dwa tygodnie temu na przeglądzie 60 tyś i wszystko było dobrze przed przeglądem chodziła jak złoto a teraz coś takiego . W serwisie powiedzieli że pierwszy raz coś takiego spotykają . Jeszcze jedno jak sprawdzić altelnator czy wystarczająco ładuje ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez yaro_11
          Jeszcze jedno jak sprawdzić altelnator czy wystarczająco ładuje ?
          najzwyklejszym miernikiem . Sprawdza się na klemach akumulatora , prawidłowe napięcie powinno wynosić między 14 a 14,6 volt
          Daniel

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X