Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brzeczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • brzeczek

    powiem tak jezdzilem tranzitami jednym tym najwiekszym i drugim zrobionym na skandynawie czyli 2 akusy i takie tam pierdoly,generalnie powiem tak bardzo dobre auta fakt ja jezdzilem z roku 96 i 99 rok troszke blachu rdzewialy ale silnik nie do zniszczenia pociagnie wszystko,tak jak Samiec napisal, przewaznie sa strasznie paki zorane no i przebiegi,ale moim zdaniem jak to ma byc kon pociagowy to rozgladaj sie za transitem :wink:

  • #2
    brzeczek

    kupilem brzeczek swiatel jak go podlaczyc. wychodza z niego 2 przewody czerwony i niebieski

    Komentarz


    • #3
      daber85,

      To powinno Ci pomóc: Forum - Octavia Club Polska

      A przy okazji możesz obadać takie cuś: Forum - Octavia Club Polska
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        podane linki w sumie dotycza tylko automatycznego wlaczania swiatel przy rozruchu a ja wlasnie takie cos posiadam ale w nocy zeby zaswiecic deske rozdzielcza to niestety musze przekrecic przelacznik swiatel. ostatnia w dzien zostawilem wlaczone swiatla i bateria kaput. a brzeczek nie dziala dlatego kupilem sobie prosta piszczalke tylko nie wiem jak i gdzie podlaczyc.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez daber85
          podane linki w sumie dotycza tylko automatycznego wlaczania swiatel przy rozruchu a ja wlasnie takie cos posiadam
          Trzeba było napisać to na początku ... :roll: myślałem, że chcesz przypominajkę świateł.
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz


          • #6
            to pisze wlasnie. wiem tylko ze jede przewod trzeba podlaczyc do swiatel a dlugi do masy od lampy wewn. tylko gdzie najlepiej i najwygodnie bedzie sie podpiac

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X