Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] octavia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] octavia

    Bialy, ściereczka do szyb i luster jest jak najbardziej o.k .do szyb samochodowych
    Do wycierania po myciu polecam jednak recznik o strukturze wafla takie jak np. ten: Page Not Found - Meguiar's
    Co zaś sie tyczy polerowania to też polecam wyroby Jana Niezbednego - miękkie ściereczki z mikrofibry albo to: Page Not Found - Meguiar's
    Dużo róznych ściereczek i ręczników znajdziesz też tu: Strona główna | HOUSE OF WAX

  • #2
    [O1] octavia

    Witam wszystkich , miałem ostatnio stłuczke ,lewy bok , blacharz zrobil swoje juz, jednak pojawily sie kontrolki pomarańćzowe jedna od ABS druga z wykrzyknikiem też pomarańczowa!!! nie mam pojęcia co sie dzieje , czy blacharz cos uszkodzil ? dodam ze grzebali przy zegarach tłumaczac ze poprawiali kable od szyb elektrycznych z ktorymi faktycznie byl maly problem(czasami brak stycznosci), szyby działaja ale jest niedokladnie wlozona obudowa zagarow i te kontrolki!
    Nadomiar złego od stłuczki jest wyczuwalne delikatnie otarcie w pracy silnika co mogło sie stać ?jutro jade do tego blacharza lakiernika podobno ma komputer i oprogramowanie wiec sprawdzi mi kontrolki moglibyscie mi cos od serca doradzic?
    z Gory dziekuje za kazda merytoryczna uwage i pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Tomasz.L
      jednak pojawily sie kontrolki pomarańćzowe jedna od ABS
      Być może jest problem z czujnikiem ABS (może akurat problem po stłuczce)
      Zamieszczone przez Tomasz.L
      druga z wykrzyknikiem też pomarańczowa!!
      możesz dokładniej :?:

      Poza tym to wróżenie z fusów :roll: zobaczymy jakie błędy pokaże ...
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        Pomarańczowe z wykrzyknikiem to kontrolka hamulców.
        Auto jest Bogiem, a prędkość nałogiem.

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli to się pojawiło od razu po naprawie, to dla mnie jest to źle wykonana usługa i na gwarancji musi wszystko robić. Co dziwne, że taki samochód lakiernik i mechanik wypuścił na drogę.
          fabia2, kontrolka hamulców jest koloru czerwonego, a kolega pisze o pomarańczowej, może tutaj chodzi o kontrolkę ASR, jest ona pomarańczowa i ma wykrzyknik, dodatkowo strzałkę okalającą z grotem skierowanym w przeciwną stronę ruchu wskazówek zegara.

          O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

          Komentarz


          • #6
            Sorki, moj blad, pomaranczowa od hamulcy jest tylko ze nie ma na niej wykrzyknika. W takim wypadku to istotnie ASR sie swieci.
            Auto jest Bogiem, a prędkość nałogiem.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X